galaxy-note7_s-pen_kv_l

Samsung Galaxy Note 7 to najdroższy smartfon w portfolio koreańskiego producenta. Kosztuje niemal 4 tysiące złotych. W tych pieniądzach możemy zatem oczekiwać niezawodności. To też świetna okazja dla wszelkich testerów, by wykazać się kreatywnością. Tak jak zrobiła to ta ekipa i zamroziła smartfona w bryle lodu.

 

Smartfon wyposażony jest w najnowszą generację szkła – Gorilla Glass 5 oraz cechuje się certyfikatem IP68 oznaczającym wodoszczelność i ochronę przed kurzem. YouTuberzy z kanału GizmoSlip postanowili zamrozić urządzenie, a następnie zrzucić je z ponad 30 metrów. Zobaczcie jak Galaxy Note 7 sprostał temu zadaniu.

 

 

Po zamrożeniu telefon wykazywał pewne oznaki działania, aczkolwiek nie można powiedzieć, że były one przemyślane. Ciekawszy jest jest efekt upadku na ziemię. Zamrożony Samsung Galaxy Note 7 przetrwał zderzenie z betonem, a po wysuszeniu bez problemu funkcjonował. Można z tego wyciągnąć wniosek: zamrożenie telefonu za 4 tysiące złotych ochroni go przed rozbiciem w przypadku zderzenia z ziemią. Jednak praktyczność takiego case’a w codziennym funkcjonowaniu można zakwestionować.

 

źródło: Phone Arena, YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.