Apple oficjalnie zaprasza na konferencję! Nowe iPhone’y za rogiem

Newsy

iphone 6 327463289

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Amerykańska firma oficjalnie zaprasza na prezentację nowych iPhone’ów. Grafika z zaproszeniem dla mediów wygląda bardzo prosto. Dzień na niej podany jest jej najważniejszą częścią. Napis widoczny w dolnej części obrazka brzmi „See you on the 7th”, czyli „Widzimy się siódmego [września]”. W tle widać efekt „bokeh” zastosowany na kolorowym logu Apple’a (a właściwie jego górnej części).

 

iphone zaproszenie nowe iphony 7

 

Wydarzenie ma się odbyć, jak już wspomniałem, dokładnie 7 września, tak jak wcześniej przewidywano. Siódmy dzień (września) może być również alegorią numeracji nadchodzących smartfonów. Korporacja najpewniej zaprezentuje na nim 2 lub 3 telefony z kultowej serii iPhone. Mają być one dostępne w 5 kolorach – Deep blue, Space Gray, Silver, Gold i Rose Gold. Wewnątrz urządzeń ma pojawić się nowy procesor Apple A10, a na pokładzie dostaniemy na start najnowszy system iOS 10. Oczywiście wszystko inne również będzie lepsze niż w poprzedniej generacji, co do tego nie ma wątpliwości. Istnieją także przypuszczenia, że smartfony będą odporne na działanie wody w większym lub mniejszym stopniu. To może być spore udogodnienie dla użytkowników. W końcu będzie można korzystać z telefonu w różnych warunkach bez obaw o uszkodzenia elektroniki. Jest też pewne prawdopodobieństwo, że zobaczymy nowego Apple Watcha, z GPS-em, większą baterią i lepszą odpornością na wodę.

 

Wszystkiego oficjalnie dowiemy się już za 8 dni. Fani Apple’a na pewno z niecierpliwością czekają na nową generację iUrządzeń.

 

źródło: Engadget


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x