iphone 6 327463289

 

Amerykańska firma oficjalnie zaprasza na prezentację nowych iPhone’ów. Grafika z zaproszeniem dla mediów wygląda bardzo prosto. Dzień na niej podany jest jej najważniejszą częścią. Napis widoczny w dolnej części obrazka brzmi „See you on the 7th”, czyli „Widzimy się siódmego [września]”. W tle widać efekt „bokeh” zastosowany na kolorowym logu Apple’a (a właściwie jego górnej części).

 

iphone zaproszenie nowe iphony 7

 

Wydarzenie ma się odbyć, jak już wspomniałem, dokładnie 7 września, tak jak wcześniej przewidywano. Siódmy dzień (września) może być również alegorią numeracji nadchodzących smartfonów. Korporacja najpewniej zaprezentuje na nim 2 lub 3 telefony z kultowej serii iPhone. Mają być one dostępne w 5 kolorach – Deep blue, Space Gray, Silver, Gold i Rose Gold. Wewnątrz urządzeń ma pojawić się nowy procesor Apple A10, a na pokładzie dostaniemy na start najnowszy system iOS 10. Oczywiście wszystko inne również będzie lepsze niż w poprzedniej generacji, co do tego nie ma wątpliwości. Istnieją także przypuszczenia, że smartfony będą odporne na działanie wody w większym lub mniejszym stopniu. To może być spore udogodnienie dla użytkowników. W końcu będzie można korzystać z telefonu w różnych warunkach bez obaw o uszkodzenia elektroniki. Jest też pewne prawdopodobieństwo, że zobaczymy nowego Apple Watcha, z GPS-em, większą baterią i lepszą odpornością na wodę.

 

Wszystkiego oficjalnie dowiemy się już za 8 dni. Fani Apple’a na pewno z niecierpliwością czekają na nową generację iUrządzeń.

 

źródło: Engadget

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl