Samsung Galaxy S8

W tym roku Samsung zaprezentował standardowo 2 flagowe modele na początku roku – Galaxy S7 oraz S7 Edge. Są one póki co najlepiej sprzedającymi się smartfonami z Androidem w tym roku. Samsung jednak nie próżnuje i niecały miesiąc temu pokazał światu nową wersję serii Note. Galaxy Note7 będzie sprzedawał się jak żaden inny – świadczą o tym bardzo wysokie zamówienia w przedsprzedaży np. w Korei Południowej i w Kanadzie.

 

Poprzeczka jaką postawił sobie sam producent jest wysoko ustawiona. Samsung będzie musiał wykazać się nie lada pomysłem, aby zadziwić świat nowym flagowcem jakim będzie Galaxy S8. Postęp wprowadzania innowacji na rynku smartfonów wyraźnie zwolnił. Ciekawe zatem co firma wymyśli na luty/marzec 2017 roku?

 

Wczoraj poznaliśmy pierwszy przeciek dotyczący wspomnianego flagowca. Plotka pochodzi oczywiście z serwisu Weibo, na którym niejednokrotnie znajdowaliśmy interesujące informacje. Według jednego z użytkowników, który w przeszłości podawał sprawdzone „newsy”, Samsung Galaxy S8 pojawi się z dwoma obiektywami aparatu z tyłu urządzenia o parametrach f/2.3 oraz f/2.0. Obecnie testowane są sensory Samsunga i Sony, ale nie wiadomo, które z nich trafią do finalnego produktu.

 

Weibo-SGS8-Rumor

 

W Internecie spekuluje się, że Samsung Galaxy S8 będzie miał również ekran 4K. Z pewnością w nadchodzących tygodniach możemy się spodziewać większej liczby przecieków na temat nowego flagowca.

 

źródło: androidheadlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.