Czyżby pierwsze przecieki dotyczące Samsunga Galaxy S8?

Newsy

Samsung Galaxy S8

W tym roku Samsung zaprezentował standardowo 2 flagowe modele na początku roku – Galaxy S7 oraz S7 Edge. Są one póki co najlepiej sprzedającymi się smartfonami z Androidem w tym roku. Samsung jednak nie próżnuje i niecały miesiąc temu pokazał światu nową wersję serii Note. Galaxy Note7 będzie sprzedawał się jak żaden inny – świadczą o tym bardzo wysokie zamówienia w przedsprzedaży np. w Korei Południowej i w Kanadzie.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Poprzeczka jaką postawił sobie sam producent jest wysoko ustawiona. Samsung będzie musiał wykazać się nie lada pomysłem, aby zadziwić świat nowym flagowcem jakim będzie Galaxy S8. Postęp wprowadzania innowacji na rynku smartfonów wyraźnie zwolnił. Ciekawe zatem co firma wymyśli na luty/marzec 2017 roku?

 

Wczoraj poznaliśmy pierwszy przeciek dotyczący wspomnianego flagowca. Plotka pochodzi oczywiście z serwisu Weibo, na którym niejednokrotnie znajdowaliśmy interesujące informacje. Według jednego z użytkowników, który w przeszłości podawał sprawdzone „newsy”, Samsung Galaxy S8 pojawi się z dwoma obiektywami aparatu z tyłu urządzenia o parametrach f/2.3 oraz f/2.0. Obecnie testowane są sensory Samsunga i Sony, ale nie wiadomo, które z nich trafią do finalnego produktu.

 

Weibo-SGS8-Rumor

 

W Internecie spekuluje się, że Samsung Galaxy S8 będzie miał również ekran 4K. Z pewnością w nadchodzących tygodniach możemy się spodziewać większej liczby przecieków na temat nowego flagowca.

 

źródło: androidheadlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x