vernee mars tyt

Vernee stara się, by jego marka stała się silna nie tylko w Chinach, ale również poza granicą Państwa Środka. Vernee Thor jest modelem budżetowym, Apollo Lite to średnia półka aspirująca do premium, natomiast Mars ma już być pełnoprawnym flagowcem. Czy producent inspiruje się konkurencją? Ależ oczywiście!

 

I robi to od Giganta z Cupertino, czyli Apple. Vernee Mars porównywany jest przez samego twórcę właśnie do nadchodzącego modelu Apple, iPhone 7. Anteny pociągnięte zostały po łuku zostawiając gładką powierzchnię na pokrywie baterii (taki zabieg zastosowało również Meizu). Vernee postanowiło podzielić się kolejnymi zdjęciami swojego urządzenia – ostatnio widzianego w złotej odsłonie, teraz w niebieskiej.

 

 

Vernee Mars jak iPhone. Tylko, że z Androidem. Tak przynajmniej możemy wnioskować z doniesień producenta. Nowy model smartfonu od Apple zostanie zaprezentowany już na początku września. Jeśli Vernee chce zrobić mu bezpośrednią konkurencję, model Mars z Helio P20 i 6 GB RAM powinien się pojawić w podobnym okresie.

 

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.