[Update] Te rendery mogą zdradzać wygląd Samsunga Gear S3

mm Adam Lulek Newsy 2016-08-30

Gear S3

Samsung Gear S2 to smartwatch odstający od innych dostępnych na rynku. Jego obrotowa tarcza jest nietuzinkowa i oryginalna, a zarazem funkcjonalna. Zegarek zebrał pozytywne recenzje na całym świecie. Jego design jest specyficzny, co pozwoliło mu znaleźć rzesze fanów na świecie. Dzięki temu modelowi Samsung stał się jednym z czołowych graczy na tak specyficznym rynku. Jednak od premiery tego zegarka minął już prawie rok, czas więc na jego następcę.

gear-s3-leaked-1

Samsung Gear S3 zostanie najprawdopodobniej pokazany już za 2 dni na targach IFA w Berlinie. Pewne jest, że urządzenie będzie miało obrotowy pierścień, jak jego poprzednik. Do tej pory jednak nie widzieliśmy żadnych zdjęć zegarka, aż do teraz. Na załączonych obrazkach widać wersję złotą smartwatcha, ze stalową bransoletą. Warto dodać, że finalny produkt może wyglądać inaczej, gdyż prawdopodobnie na renderach widnieje prototyp Gear S3.

gear-s3-leaked-2

Spekuluje się, że najnowszy smartwatch od Samsunga zostanie wydany w 3 wersjach: Gear S3 Classic, Gear S3 Frontier oraz Gear S3 Explorer.

UPDATE:
Już wiadomo, że prawdopodonie to FAKE. Spójrzcie na poniższe zdjęcie Rolexa:

Gear S3 Fake

źródło: sammobile • a99xx

  Po co pisac na koniec artykułu ze to fejk? Nir lepiej usunąć

  • Bo jak ktoś już przeczytał newsa, to zerknie na sprostowanie.

   • dragonn

    Patrząc na dotychczasowe smartwatche nie tylko Samsunga ale i innych firmy trzeba by było być bardzo naiwny że nowy model będzie tak wyglądał. A cena jego przy tym była by absurdalna.x