Gear S3

Samsung Gear S2 to smartwatch odstający od innych dostępnych na rynku. Jego obrotowa tarcza jest nietuzinkowa i oryginalna, a zarazem funkcjonalna. Zegarek zebrał pozytywne recenzje na całym świecie. Jego design jest specyficzny, co pozwoliło mu znaleźć rzesze fanów na świecie. Dzięki temu modelowi Samsung stał się jednym z czołowych graczy na tak specyficznym rynku. Jednak od premiery tego zegarka minął już prawie rok, czas więc na jego następcę.

 

gear-s3-leaked-1

 

Samsung Gear S3 zostanie najprawdopodobniej pokazany już za 2 dni na targach IFA w Berlinie. Pewne jest, że urządzenie będzie miało obrotowy pierścień, jak jego poprzednik. Do tej pory jednak nie widzieliśmy żadnych zdjęć zegarka, aż do teraz. Na załączonych obrazkach widać wersję złotą smartwatcha, ze stalową bransoletą. Warto dodać, że finalny produkt może wyglądać inaczej, gdyż prawdopodobnie na renderach widnieje prototyp Gear S3.

 

gear-s3-leaked-2

 

Spekuluje się, że najnowszy smartwatch od Samsunga zostanie wydany w 3 wersjach: Gear S3 Classic, Gear S3 Frontier oraz Gear S3 Explorer.

 

UPDATE:
Już wiadomo, że prawdopodonie to FAKE. Spójrzcie na poniższe zdjęcie Rolexa:

Gear S3 Fake

źródło: sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.