[Update] Te rendery mogą zdradzać wygląd Samsunga Gear S3

Newsy

Gear S3

Samsung Gear S2 to smartwatch odstający od innych dostępnych na rynku. Jego obrotowa tarcza jest nietuzinkowa i oryginalna, a zarazem funkcjonalna. Zegarek zebrał pozytywne recenzje na całym świecie. Jego design jest specyficzny, co pozwoliło mu znaleźć rzesze fanów na świecie. Dzięki temu modelowi Samsung stał się jednym z czołowych graczy na tak specyficznym rynku. Jednak od premiery tego zegarka minął już prawie rok, czas więc na jego następcę.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

gear-s3-leaked-1

 

Samsung Gear S3 zostanie najprawdopodobniej pokazany już za 2 dni na targach IFA w Berlinie. Pewne jest, że urządzenie będzie miało obrotowy pierścień, jak jego poprzednik. Do tej pory jednak nie widzieliśmy żadnych zdjęć zegarka, aż do teraz. Na załączonych obrazkach widać wersję złotą smartwatcha, ze stalową bransoletą. Warto dodać, że finalny produkt może wyglądać inaczej, gdyż prawdopodobnie na renderach widnieje prototyp Gear S3.

 

gear-s3-leaked-2

 

Spekuluje się, że najnowszy smartwatch od Samsunga zostanie wydany w 3 wersjach: Gear S3 Classic, Gear S3 Frontier oraz Gear S3 Explorer.

 

UPDATE:
Już wiadomo, że prawdopodonie to FAKE. Spójrzcie na poniższe zdjęcie Rolexa:

Gear S3 Fake

źródło: sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x