action-memo-640x427

 

Jak wiadomo, w swoim najnowszym flagowcu Samsung zrezygnował z aplikacji S Note na rzecz nowej (i podobno lepszej) Samsung Notes. Niestety, okazało się, że nie zawiera ona funkcji Action Memo, bardzo lubianej przez konsumentów. Notatka z akcji była często używana przez użytkowników serii Note wcześniej. Pozwalała na korzystanie m.in. z inteligentnego wykrywania numerów telefonów z pisma ręcznego, adresów e-mail i wiele więcej. Ten fakt spotkał się z dezaprobatą dużej części użytkowników. Osoby wystawiające opinie na temat apki Samsung Notes w Google Play wyrażały swoje niezadowolenie również tym, że Koreańczycy zdecydowali się zrezygnować z starego, dobrego S Note na rzecz nowego programu. Wiele osób wystawiało jedną gwiazdkę nowemu rozwiązaniu. Ocena Samsung Notes obecnie wynosi tylko 2,8.

 

Action-Memo-Feature-Samsung-Notes-App-Samsing-Galaxy-Note-7

 

Okazuje się jednak, że południowokoreańska firma słucha użytkowników (zwłaszcza, jeśli wyrażają swoje niezadowolenie w dużej liczebności) i obiecuje, że Action Memo ma zostać przywrócone w wersji 1.2 Samsung Notes, a zwolenników starych rozwiązań zachęca do pobierania darmowej aplikacji S Note ze sklepu Galaxy Apps. Aktualizacja dla nowej apki z Note7 ma się pojawić w drugiej połowie września bieżącego roku. Może to sprawi, że opinie użytkowników będą lepsze, a samym konsumentom będzie wygodniej. Co ciekawe, nowa aplikacja jest dostępna również dla osób korzystających ze starszych urządzeń.

 

źródło: Google Play/Samsung

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl