Brak Action Memo w aplikacji Samsung Notes w Note7, użytkownicy zawiedzeni. Co na to Samsung?

Aplikacje

 action-memo-640x427

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Jak wiadomo, w swoim najnowszym flagowcu Samsung zrezygnował z aplikacji S Note na rzecz nowej (i podobno lepszej) Samsung Notes. Niestety, okazało się, że nie zawiera ona funkcji Action Memo, bardzo lubianej przez konsumentów. Notatka z akcji była często używana przez użytkowników serii Note wcześniej. Pozwalała na korzystanie m.in. z inteligentnego wykrywania numerów telefonów z pisma ręcznego, adresów e-mail i wiele więcej. Ten fakt spotkał się z dezaprobatą dużej części użytkowników. Osoby wystawiające opinie na temat apki Samsung Notes w Google Play wyrażały swoje niezadowolenie również tym, że Koreańczycy zdecydowali się zrezygnować z starego, dobrego S Note na rzecz nowego programu. Wiele osób wystawiało jedną gwiazdkę nowemu rozwiązaniu. Ocena Samsung Notes obecnie wynosi tylko 2,8.

 

Action-Memo-Feature-Samsung-Notes-App-Samsing-Galaxy-Note-7

 

Okazuje się jednak, że południowokoreańska firma słucha użytkowników (zwłaszcza, jeśli wyrażają swoje niezadowolenie w dużej liczebności) i obiecuje, że Action Memo ma zostać przywrócone w wersji 1.2 Samsung Notes, a zwolenników starych rozwiązań zachęca do pobierania darmowej aplikacji S Note ze sklepu Galaxy Apps. Aktualizacja dla nowej apki z Note7 ma się pojawić w drugiej połowie września bieżącego roku. Może to sprawi, że opinie użytkowników będą lepsze, a samym konsumentom będzie wygodniej. Co ciekawe, nowa aplikacja jest dostępna również dla osób korzystających ze starszych urządzeń.

 

źródło: Google Play/Samsung


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x