Huawei w najbliższym czasie nie pokaże pojawiających się wcześniej w plotkach smartfonów, ale całkiem NOVĄ serię

Newsy

huawei new 9371283721

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wiemy już, że Huawei organizuje swoje wydarzenie 1 września, na którym pokaże nowe smartfony. Wcześniej pojawiały się przecieki, jakoby tego dnia miałyby się pojawić nowe urządzenia z serii Mate. Plotkowano o Huawei Mate 9 albo o Mate S2, czyli następcach kolejno: Huawei Mate 8 i Mate S. Niestety, okazuje się, że chińska firma nie zaprezentuje żadnego telefonu z dopiskiem Mate. Informacja została przekazana przez przedstawiciela Huawei. Powiedział on w wywiadzie, że koncern zamierza zaprezentować za kilka dni nową serię smartfonów ze średniej półki. Wydaje się, że chodzi o nowe telefony dla kobiet.

 

Wracając do poprzednich przecieków, według najnowszych informacji firma podobno zamierza dopiero za ok. 2 miesiące pokazać nowe urządzenie (lub urządzenia) z serii Mate, które będą zawierały m.in. odświeżony interfejs Emotion UI (EMUI), który obecnie niestety nie jest zbytnio chwalony. Nakładka ma w obecnie dostępnej na rynku wersji dość dyskusyjny wygląd.

 

Wiemy przynajmniej półoficjalnie, na czym stoimy. Wiadomo, że w czwartek nie ma co liczyć na nowe Mate’y. Najprawdopodobniej 1 września poznamy nową serię o nazwie Nova. Mają to być, jak już wcześniej wspomniałem, smartfony skierowane głównie do pięknej części konsumentów, a poprawniej mówiąc, wprost do konsumentek. Firma zaprosiła na prezentację piękną i młodą chińską aktorkę, Guan Xiaotong. To właśnie ona przemówi podczas najnowszej premiery Huawei. Wokół niej najpewniej będą również przeprowadzone działania marketingowe podczas wprowadzania na rynek nowych modeli na dalekim wschodzie.

 

źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x