[Film] LG zabiera najważniejsze funkcje V20 i Androida Nougat do kuchni – kolejna, niecodzienna zapowiedź

Newsy

lg v20 nougat reklama android promocja kuchnia

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Za 9 dni będziemy zarówno na targach IFA w Berlinie obserwując nadchodzące premiery, ale przede wszystkim nasze oczy zostaną zwrócone w stronę San Francisco. Wtedy też swoją konferencję rozpocznie LG, na której na pewno ujrzymy model V20 z Androidem Nougat.

 

Jednak Koreańczycy muszą walczyć o uwagę właśnie ze wspomnianymi targami IFA toteż stosunkowo często otrzymujemy nowe informacje na temat V20. Zazwyczaj dowiadujemy się pewnych szczegółów ze specyfikacji, ale tym razem wygląda to nieco inaczej. LG postanowiło zebrać najciekawsze funkcje Androida Nougat i zabrało je do kuchni. Po co? Zobaczcie sami:

 


 

Ewidentnie postawiono na wyróżnienie wielozadaniowości, w tym dzielenia ekranu na dwie aplikacje. Trzeba przyznać, że to niecodzienna forma przedstawienia nadchodzące produktu, ale czy zła? Z pewnością nie, aczkolwiek trzeba pamiętać, że nawet świetne reklamy – jak ta z Jasonem Stathamem i LG G5 – nie gwarantują sukcesu rynkowego.

 

Mimo wszystko nie wyrokujmy jeszcze nad losem V20. Poprzednik ewidentnie pokazał pewną świeżość na mobilnym rynku. Jednak czy następca ma szansę powtórzyć swego rodzaju dobre, pierwsze wrażenie V10? Jeśli jednak jesteście zainteresowani poznaniem innych, ciekawych funkcji Nougata to odsyłam Was do swojego wpisu: Klik!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x