SwiftKey to jedna z najpopularniejszych zewnętrznych klawiatur dla systemu Android. Dziś opublikowana została wersja beta nowej wersji tej aplikacji, która jako domyślną metodę wprowadzania tekstu wykorzystuje rozwiązanie spopularyzowane dzięki klawiaturze Swype, polegające na przeciąganiu palcem pomiędzy kolejnymi literami wyrazu.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Mimo że SwiftKey Flow nie jest jeszcze dostępne w wersji finalnej, to już teraz sprawuje się świetnie, a dzięki dopracowanemu słownikowi niemal bezbłędnie rozpoznaje wprowadzane słowa. Zapraszamy do przetestowania aplikacji, którą można pobrać za darmo ze strony producenta – dostępna jest wersja dla tabletów oraz dla smartfonów.

źródło: twitter

Piotr Andrzejewski