ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Moto E 3 gen. jeszcze nie wyszła, a Lenovo już szykuje jej znacznie lepszą wersję „Power”. Jest na co czekać!

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Newsy
Moto_E_2016_White___Black.0.0

Specyfikacja standardowej Moto E3 z pewnością nie powala na nogi. Nie zdążyła ona jeszcze trafić do sklepów, a już usłyszeć można o jej mocniejszej wersji. Mocniej, szybciej, dłużej – tak w skrócie można opisać Moto E3 Power, która niebawem zadebiutuje w Indiach.
 

Informacje te potwierdza strona Zauba, która monitoruje eksport/import towarów w Indiach. Moto E3 Power pochwalić się może mocną baterią o pojemności 3500 mAh, Lenovo zanotowało więc znaczy progres w porównaniu z wersją podstawową (2800 mAh). Wnętrze smartfona także zostało ulepszone – użytkownik dostanie do dyspozycji 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Nad wydajnością ma czuwać procesor MediaTek MT6735P. Smartfon podobnie jak Moto E3, wyposażony zostanie w 5 calowy ekran HD.

Jeśli zaś chodzi o aspekty fotograficzne, Moto E3 Power zaoferuje 8 megapikselową kamerę główną oraz 5 megapikselową kamerkę przednią. Smartfon zadebiutuje na rynku indyjskim z Androidem 6.0.1 Marshmallow na pokładzie. Urządzenie uzyska oczywiście wsparcie dla dualSIM oraz LTE.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy