htc one m9 10 a9 android nougat aktualizacja

 
Za każdym razem gdy w okolicach jesieni pojawia się nowa wersja Androida, wielu z Was zastanawia się czy dane urządzenie otrzyma aktualizację. Producenci smartfonów po kilku dniach bądź nawet tygdoniach informują, które telefony i kiedy otrzymają update. Niestety takie komunikaty mają mało wspólnego z rzeczywistością. Wystarczy sobie przypomnieć koniec 2015 roku i obietnice Samsunga dotyczące aktualizacji całej linii S6. Ostatecznie flagowce te dostały nowego Androida dopiero po premierze Galaxy S7.
 
Kolejnym producentem, który odpowiada na postawione w temacie pytanie jest HTC. Pamiętacie model One A9? Firma obiecywała w poście na Twitterze, który został umieszczony prawie rok temu, że: „A9 w wersji unlocked będzie otrzymywał każdy update systemu Google w ciągu 15 dni od momentu aktualizacji Nexusów”. Skonfrontujmy w takim razie ten wpis z ostatnim komunikatem spółki na temat najnowszej wersji Androida dla jej urządzeń. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.
 
HTC USA lie
 
Według HTC, najpierw aktualizację otrzyma model HTC 10 (w czwartym kwartale), a dopiero po nim One A9. Raczej jasne powinno być, że tego typu obietnica nie przetrwa dłużej niż kilka miesięcy, a na pewno nie dotrwa roku. Nie rozumiem tylko jaki jest cel tego typu kłamliwych zagrywek i fałszywych obietnic. Być może to dzieło marketingowców, dla których gorzka prawda może zaszkodzić sprzedaży flagowców… Wolałbym jednak to drugie.
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.