Komunikaty dotyczące aktualizacji smartfonów do najnowszej wersji Androida to fałszywe obietnice. Kolejny producent to udowadnia…

Adam Lulek Adam Lulek Newsy
htc one m9 10 a9 android nougat aktualizacja
HTC USA lie

 
Za każdym razem gdy w okolicach jesieni pojawia się nowa wersja Androida, wielu z Was zastanawia się czy dane urządzenie otrzyma aktualizację. Producenci smartfonów po kilku dniach bądź nawet tygdoniach informują, które telefony i kiedy otrzymają update. Niestety takie komunikaty mają mało wspólnego z rzeczywistością. Wystarczy sobie przypomnieć koniec 2015 roku i obietnice Samsunga dotyczące aktualizacji całej linii S6. Ostatecznie flagowce te dostały nowego Androida dopiero po premierze Galaxy S7.
 
Kolejnym producentem, który odpowiada na postawione w temacie pytanie jest HTC. Pamiętacie model One A9? Firma obiecywała w poście na Twitterze, który został umieszczony prawie rok temu, że: „A9 w wersji unlocked będzie otrzymywał każdy update systemu Google w ciągu 15 dni od momentu aktualizacji Nexusów”. Skonfrontujmy w takim razie ten wpis z ostatnim komunikatem spółki na temat najnowszej wersji Androida dla jej urządzeń. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.
 

 
Według HTC, najpierw aktualizację otrzyma model HTC 10 (w czwartym kwartale), a dopiero po nim One A9. Raczej jasne powinno być, że tego typu obietnica nie przetrwa dłużej niż kilka miesięcy, a na pewno nie dotrwa roku. Nie rozumiem tylko jaki jest cel tego typu kłamliwych zagrywek i fałszywych obietnic. Być może to dzieło marketingowców, dla których gorzka prawda może zaszkodzić sprzedaży flagowców… Wolałbym jednak to drugie.
 
źródło: phonearena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy