Komunikaty dotyczące aktualizacji smartfonów do najnowszej wersji Androida to fałszywe obietnice. Kolejny producent to udowadnia…

Newsy

htc one m9 10 a9 android nougat aktualizacja

 
Za każdym razem gdy w okolicach jesieni pojawia się nowa wersja Androida, wielu z Was zastanawia się czy dane urządzenie otrzyma aktualizację. Producenci smartfonów po kilku dniach bądź nawet tygdoniach informują, które telefony i kiedy otrzymają update. Niestety takie komunikaty mają mało wspólnego z rzeczywistością. Wystarczy sobie przypomnieć koniec 2015 roku i obietnice Samsunga dotyczące aktualizacji całej linii S6. Ostatecznie flagowce te dostały nowego Androida dopiero po premierze Galaxy S7.
 
Kolejnym producentem, który odpowiada na postawione w temacie pytanie jest HTC. Pamiętacie model One A9? Firma obiecywała w poście na Twitterze, który został umieszczony prawie rok temu, że: „A9 w wersji unlocked będzie otrzymywał każdy update systemu Google w ciągu 15 dni od momentu aktualizacji Nexusów”. Skonfrontujmy w takim razie ten wpis z ostatnim komunikatem spółki na temat najnowszej wersji Androida dla jej urządzeń. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.
 
HTC USA lie
 
Według HTC, najpierw aktualizację otrzyma model HTC 10 (w czwartym kwartale), a dopiero po nim One A9. Raczej jasne powinno być, że tego typu obietnica nie przetrwa dłużej niż kilka miesięcy, a na pewno nie dotrwa roku. Nie rozumiem tylko jaki jest cel tego typu kłamliwych zagrywek i fałszywych obietnic. Być może to dzieło marketingowców, dla których gorzka prawda może zaszkodzić sprzedaży flagowców… Wolałbym jednak to drugie.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x