sony xperia x performance aparat grafika

 
Smartfony Sony darzę szczególnym sentymentem, gdyż sam byłem posiadaczem dwóch z nich. Moje Xperie: Z1 i Z3 ceniłem szczególnie za wodoszczelność i długi czas pracy na jednym ładowaniu oraz oryginalny design jak na tamten okres. Niestety wraz z upływem czasu, pewne parametry we flagowcach Sony się pogorszyły (czas pracy na jednym ładowaniu), inne pozostały bez zmian, a wygląd nie uległ większemu liftingowi. Niestety wszystko to ma miejsce w obliczu narastającej konkurencji, której telefony zmieniają się co 2 lata, a ich specyfikacja się znacznie polepszyła.
 
Czy nadchodzące smartfony Sony zmienią tę sytuację? Śmiem wątpić… Do Internetu wyciekła bowiem specyfikacja Xperii X Compact. Zobaczymy tutaj procesor Snapdragon 820, 4,6-calowy ekran o nieznanej rozdzielczości oraz baterię o pojemności 2700 mAh. Dodatkowo w urządzeniu pojawi się USB-C. Zmiany wobec poprzednich Xperii Compact raczej będą bardzo niewielkie, a cena z pewnością wysoka. Zdjęcie tego smartfonu możecie zobaczyć TUTAJ.
 
Z kolei Sony Xperia XZ być może będzie posiadała procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM, aparat 23 MPx z lampą dual-LED oraz z przednim obiektywem 13 MPx do selfie. Ponadto Xperia XZ będzie miała ekran 5,2-calowy ekran 2.5D i USB-C.
 
Do tych parametrów, które są standardowymi na obecnym rynku smartfonów, przydałyby się jakieś „killer features”. Miejmy nadzieję, że Sony nas zaskoczy na konferencji. W przeciwnym wypadku, nie wróżę tym telefonom suckesu.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.