2016-08-15_09-48-58

Vernee w tym roku wypuściło dwa całkiem udane smartfony: model Thor oraz Apollo Lite. Ostatnio pojawiły się nawet kolejne OTA – dla Thor, czyli smartfonu budżetowego to już piąta! Producent zatem dba o to, by każdy z użytkowników dostawał to, co najlepsze. Wkrótce wszyscy dostaniemy nowy model. O Marsie już co nieco słyszeliśmy, teraz możemy jeszcze więcej zobaczyć.

 

vernee mars tyl 1

 

Vernee Mars to smartfon, który przede wszystkim chwali się nowoczesną konstrukcją anten. Metalowa obudowa cechuje się tym, że linie antenowe muszą zostać poprowadzone po zewnętrznej stronie. Zazwyczaj są to po prostu poziome paski. Vernee jednak zainspirowało się Meizu, jak i Applem, tak więc w modelu Mars anteny poprowadzono po łuku.

 

 

Na zdjęciach możecie zobaczyć urządzenie w kolorze szampańskiego złota. Premiera smartfonu ma nastąpić jeszcze w tym roku, a producent celuje w półkę premium. Zastosowany procesor pochodzić będzie ze stajni MediaTeka, a ilość RAM sięgnie 6 GB.

 

 

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.