androud nougat ios kopiowanie danych

 

Do Nougata z pewnością już się przyzwyczailiście. Google przedstawiło ostateczną wersję najnowszej wersji Androida, a razem z nim wiele ciekawych zmian, aczkolwiek na każdym kroku odkrywamy nowe. Teraz okazuje się, że Amerykanie chcą ułatwić zmianę platformy z iOS właśnie na zielonego Robocika.

 

Jeśli pierwszy raz uruchamiacie swoje urządzenie mobilne to musicie je skonfigurować. Możecie sobie ten proces ułatwić przenosząc dane z innego smartfonu lub tabletu z Androidem, a w przypadku Nougata także z iOS. Tak mogłoby się wydawać widząc informacje z grafiki z początku newsa. Jednak co ujrzymy dalej?

 

androud nougat ios kopiowanie danych 2

 

Cóż… W takim razie zajrzyjmy na tę stronę, a naszym oczom ukażą się instrukcje jak przenieść kontakty, wiadomości, muzykę, zdjęcia i filmy. Cały proces z pewnością nie należy do najszybszych, aczkolwiek sam fakt, że Google ułatwia go za sprawą swoich programów i instrukcji należy docenić.

 

Tym samym chcąc przenieść dane z iPhone’a lub iPada musicie skonfigurować urządzenie tak jak to miało miejsce wcześniej, a dodatkowo wykonać kilkadziesiąt punktów z instrukcji proponowanych przez Google.

 

 

źródło: 9to5Google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.