Samsung Galaxy Note7 jeszcze nie dotarł do wszystkich, a już jeden egzemplarz wybuchł

Łukasz Pająk Newsy 2016-08-24

note 7

Jeśli jesteście naszymi stałymi Czytelnikami to z pewnością wiecie, że niedawno kilka urządzeń od Xiaomi zajęło się ogniem. Chińczycy swoim właściwym zachowaniem pozytywnie wyszli ze wszystkich niezbyt przyjemnych sytuacji. W takim razie co teraz zrobi Samsung, którego najnowszy model również zajął się z ogniem?

Z Chin dotarły do nas zdjęcia ukazujące Galaxy Note7 po przejściach. Dokładniej rzecz biorąc po eksplozji akumulatora.

samsung galaxy note7 note 7 wybuch eksplozja pozar ogien 4 samsung galaxy note7 note 7 wybuch eksplozja pozar ogien 3 samsung galaxy note7 note 7 wybuch eksplozja pozar ogien 2 samsung galaxy note7 note 7 wybuch eksplozja pozar ogien

Niestety niewiele wiemy na temat przyczyn powyższych wydarzeń poza faktem, że była zastosowana przejściówka z MicroUSB do USB-C. Poza tym widzimy, że urządzenie było noszone w etui, ale akurat ten element nie powinien spowodować zniszczenia smartfonu. Bardzo możliwe, że zawiodły zabezpieczenia zastosowane przez Samsunga lub po prostu trafił się felerny egzemplarz. Dodatkowo wątpliwościom może być poddana sama przejściówka – w końcu smartfon pochodzi z Chin i o oryginalnym akcesorium nie musimy pisać. Podobne zarzuty możemy skierować w stronę samej ładowarki.

Czy Samsung, podobnie jak Xiaomi, weźmie udział w tej sprawie? Póki co żadnych informacji na ten temat nie mamy, aczkolwiek poprzednie sytuacje z udziałem koreańskiej firmy nie pokazały nam, aby lider mobilnego rynku ingerował w sposób medialny.

źródło: Phone Arena • mozilla007

  Jak to co roku to w wakacje te telefony się palą. Powody są proste, a główny to taki że nie ma o czym pisać. Drugie to temperatura. Szkoda że lit do zapalenia potrzebuje dużej wilgoci też. Ja polecam jednak kupić porządna ładowarkę i kabel i mieć spokój.

 • Dawid Nowicki

  Kolejny telefon wybuchł?
  Zróbmy kolejna drame!

  Zna się ktoś na Google Play etc. ?

 • stark2991

  Ciężki start ma Note 7, oj ciężki 🙂

  • NarestoN

   dopiero się rozgrzewa ;))

 • Pietr

  A ja już widzę pozew dla każdego sprzedawcy za promowanie produktów na pułkach. Media Expert niech pozwie Media Markt i na odwrót. A przy okazji wszystkie salony za plagiat handlu telefonami. 😉

  • Adrian Kijek

   Jak zaczna wybuchac ich salony firmowe to dlaczego nie?!

 • marcus1212

  churrraaaa!!! Cieszmy się!!!

 • Blest

  No cóż…

 • którego najnowszy model również spotkał się z ogniem

  Nie spotkał z ogniem, tylko ten ogień wygenerował. 🙂 Jeśli miałby się z nim spotkać, to chyba po wrzuceniu do ogniska albo podczas przypalania zapalniczką, a nie wtedy, gdy sam jest źródłem tego ognia.

  • Łukasz Pająk

   Takie komentarze najbardziej mi się podobają – konkretnie, rzeczowo i po prostu muszę podziękować 🙂

 • Chris

  Pewnie Samsung powie że to wina przejściówki MicroUSB do USB-C oraz ładowarki i tyle będzie z gwarancji.x