huawei mate 8

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Targi IFA w Berlinie zbliżają się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiają się kolejne przecieki na temat tego, co zobaczyć możemy podczas wrześniowego eventu. Tym razem chińskie źródła donoszą, że już za kilkanaście dni świat ujrzeć może następce bardzo ciepło przyjętego Huawei Mate 8.
 

Nie ma wątpliwości, że Huawei Mate 9 będzie flagowym modelem. Wyposażony ma on zostać w podwójną kamerę, co nie powinno dziwić – jak dobrze wiemy, Chińczycy w swoich najlepszych smartfonach stosują i będą stosować to rozwiązanie. Zobaczyć to możecie na poniższym zdjęciu.

 

mate 9

 

Obudowa smartfona ma być wykonana z metalu. Pod tylnymi aparatami znajdzie się skaner linii papilarnych. Huawei Mate 9 wyposażony zostanie prawdopodobnie w procesor Kirin 960 oraz baterię o pojemności 3000 mAh. Nie zabraknie oczywiście technologii szybkiego ładowania.

 

 

Czy te informacje się potwierdzą? Poczekajmy do targów IFA, które rozpoczną się już drugiego września.

 

Źródło: gizchina
*na zdjęciu głównym Huawei Mate 8

 
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.