nexus-launcher-2-1342

 

Przedwczorajsza premiera, czyli Android 7.0 Nougat dostępny już teraz dla Nexusów, Android One, czy Pixel C nie zawiera wszystkich nowości od Google’a pojawiających się wcześniej w przeciekach, czy nawet oficjalnych zapowiedziach. Nadal czekamy m.in. na nowy komunikator o nazwie Allo, Nexus Launcher (który można już było nieoficjalnie testować) czy pokazany na I/O 2016 Google Assistant. Pierwszym urządzeniem wyposażonym w najnowszego Androida na start będzie LG V20. Na Nexusy (?) jeszcze poczekamy. Wydaje się, że będą one pierwszymi urządzeniami z ulepszonym i poprawionym Androidem 7.1 (lub Androidem Nougat po aktualizacji MR1 maintainence release), które mają być wydawane w każdą porę roku. Według wiceszefa inżynierii Google pierwsza aktualizacja beta MR1 pojawi się po 22 września. Tegoroczne urządzenia sygnowane logiem Google’a jako pierwsze otrzymają wiele nowych funkcji. Podobno nowe urządzenia od HTC/Google’a zostaną pokazane w tym samym czasie, co w ubiegłym roku, czyli pod koniec września. Wszystko wydaje się logiczne, prawda?

 

Mimo wszystko do dużej części tych informacji należy podejść z dystansem, gdyż nie wszystkie wieści pochodzą od firmy z Mountain View, a od osoby, która już wcześniej raczyła nas przeciekami związanymi z tym tematem. Oficjalnie wszystkiego dowiemy się na pewno jeszcze w tym roku, co do tego nie ma wątpliwości. Na pewno jest tutaj wiele osób, które nie mogą się doczekać najnowszych urządzeń z logiem Google’a. Cóż, musicie uzbroić się w cierpliwość.

 

źródło: Google+/Nate Benis / Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl