Czy Huawei nas zaskoczy na targach IFA?

Adam Lulek Adam Lulek Newsy
Huawei-IFA-768x384

 
Huawei to z pewnością czarny koń na rynku smartfonów. Przypomnę, że obecnie spółka zajmuje trzecią lokatę na świecie i drugą w Polsce! Nic dziwnego, ponieważ oferuje swoje modele np. zeszłoroczny P8 czy P8 Lite oraz tegoroczne P9 i P9 Lite za rozsądne pieniądze. Za telefony tego producenta zapłacimy znacznie mniej niż u konkurencji, a dostajemy za to naprawdę solidne urządzenia. Mamy zatem do czynienia ze świetną relacją jakości do ceny. Okazuje się, że spółka ma w zanadrzu w tym roku coś jeszcze i nie chodzi mi o prezentację Mate’a 9, a o zupełnie nową sub-markę urządzeń mobilnych!
 
Konferencja firmy będzie miała miejsce 1 września w Berlinie. Producent wypuścił do Internetu teaser, na którym widnieją słowa „defy expectations”, co może oznaczać „wyjdź na przeciw oczekiwaniom”. Według przecieków, jeden z przedstawicieli Huawei, powiedział, że spółka zamierza zaprezentować nową sub-markę smartfonów. Mają one być „średniakami”. Jest to dość dziwne posunięcie, tym bardziej, że firma posiada już linię Honor, która świetnie sobie radzi w tym segmencie.
 
Na konferencji 1 września z pewnością zobaczymy także Huawei Mate 9, a także być może Huawei Nova – telefon dla pań. Dodatkowo spekuluje się o nowej wersji Huawei Watch’a.
 
źródło: phonearena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy