Wycieka ulepszona wersja Samsunga Galaxy J7, ma mieć więcej RAM’u i pamięci wewnętrznej

Newsy

Samsung Galaxy J7 2016_5

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

W nazewnictwie Samsunga rzeczywiście można się pogubić, a ilość dostępnych na rynku modeli potrafi przyprawić o zawrót głowy nawet najbardziej zorientowanych w mobilnych technologiach. W tej kwestii w najbliższym czasie nic się nie zmieni, a potwierdzają to kolejne przecieki, które zdradzają nieco informacji na temat kolejnego urządzenia Koreańczyków.

 

Samsung-J7-Prime-4
Nowy smartfon Samsunga to nic innego jak ulepszona wersja Samsunga Galaxy J7 (2016). Nazwa „następcy” to Samsung Galaxy J7 Prime, ale jak możecie się domyślać, to nie jedyna zmiana.  Galaxy J7 Prime wyposażony zostanie w 5.5 calowy ekran Full HD, a nie HD, jak miało to miejsce w poprzedniku. Wnętrze smartfona też zostało zmodernizowane – zamiast 2 GB RAM zobaczymy 3 GB, a pamięć wewnętrzna została zwiększona dwukrotnie, czyli do 32 GB.

 

Samsung-J7-Prime-3
Fani selfie też powinni być zadowoleni, bowiem aparat przedni w Galaxy J7 Prime posiada 8 MP (5 MP w J7). Pod wyświetlaczem zobaczymy ponownie fizyczny przycisk Home, w którym zaimplementowano czytnik linii papilarnych. Jak możecie się domyślić, wygląd urządzenia nie uległ zmianie.

 
Pozostała specyfikacja jest bliźniacza do wersji standardowej, czyli ponownie zobaczymy: procesor Exynos 7870/Snapdragon 615 oraz baterię 3300 mAh. Samsung Galaxy J7 Prime w pierwszej kolejności zadebiutuje w Wietnamie. Niestety na ten moment nie ma żadnych przesłanek zapowiadających debiut J7 Prime na innych rynkach – chociaż jest to prawdopodobne.

 

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x