samsung galaxy j7

Wycieka ulepszona wersja Samsunga Galaxy J7, ma mieć więcej RAM’u i pamięci wewnętrznej

Paweł Bilski Paweł Bilski Newsy
Samsung Galaxy J7 2016_5

W nazewnictwie Samsunga rzeczywiście można się pogubić, a ilość dostępnych na rynku modeli potrafi przyprawić o zawrót głowy nawet najbardziej zorientowanych w mobilnych technologiach. W tej kwestii w najbliższym czasie nic się nie zmieni, a potwierdzają to kolejne przecieki, które zdradzają nieco informacji na temat kolejnego urządzenia Koreańczyków.

Samsung-J7-Prime-4
Nowy smartfon Samsunga to nic innego jak ulepszona wersja Samsunga Galaxy J7 (2016). Nazwa „następcy” to Samsung Galaxy J7 Prime, ale jak możecie się domyślać, to nie jedyna zmiana.  Galaxy J7 Prime wyposażony zostanie w 5.5 calowy ekran Full HD, a nie HD, jak miało to miejsce w poprzedniku. Wnętrze smartfona też zostało zmodernizowane – zamiast 2 GB RAM zobaczymy 3 GB, a pamięć wewnętrzna została zwiększona dwukrotnie, czyli do 32 GB.

Samsung-J7-Prime-3


Fani selfie też powinni być zadowoleni, bowiem aparat przedni w Galaxy J7 Prime posiada 8 MP (5 MP w J7). Pod wyświetlaczem zobaczymy ponownie fizyczny przycisk Home, w którym zaimplementowano czytnik linii papilarnych. Jak możecie się domyślić, wygląd urządzenia nie uległ zmianie.

 
Pozostała specyfikacja jest bliźniacza do wersji standardowej, czyli ponownie zobaczymy: procesor Exynos 7870/Snapdragon 615 oraz baterię 3300 mAh. Samsung Galaxy J7 Prime w pierwszej kolejności zadebiutuje w Wietnamie. Niestety na ten moment nie ma żadnych przesłanek zapowiadających debiut J7 Prime na innych rynkach – chociaż jest to prawdopodobne.

Źródło: phonearena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy