Samsung-galaxy-s7-4

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Według informacji, które przekazał Reuters, firma Samsung planuje rozpocząć sprzedaż używanych smartfonów, które uprzednio zostały zwrócone przez klientów. Koreańczycy chcą tym samym utrzymać wzrost zysków.
 

Program sprzedaży używanych smartfonów ma być uruchomiony już w przyszłym roku. Pośpiech jest podyktowany chęcią podtrzymania wzrostu sprzedaży. Samsung ma oferować swoim klientom flagowe modele – mowa więc o linii Galaxy S. Koreańczycy chcą dzięki temu utrzymać marżę operacyjną powyżej 10%.
 

Na ten moment nie wiemy niestety, w jakim stopniu smartfony będą odnowione oraz o jakich kwotach mowa. W pierwszej kolejności usługa wprowadzona zostanie w Stanach Zjednoczonych oraz Korei Południowej. Z podobnego rozwiązania korzysta od lat Apple i wydaje się, że jeśli firmie z Cupertino tak długi czas przynosi ono zyski, to dlaczego miałoby nie udać się Samsungowi?
 

Źródło: sammobile
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.