lg v20 onleaks render grafika 2

 
W zeszłym roku LG pokazało dwa flagowce: LG G4 oraz nieoczekiwanie V10. Ten ostatni był jednym z najbardziej interesujących urządzeń mobilnych 2015 roku, ze względu na dwa ekrany jakie posiadał. W tym roku będzie podobnie. Już widzieliśmy LG G5, który nie sprzedaje się zbyt dobrze, a wielu użytkowników narzeka na jego jakość wykonania… Sytuację może uratować LG V20, który prawdopodobnie zostanie pokazany 6 września w San Francisco.
 
LG-V20-teaser_2
 
Firma próbuje zainteresować potencjalnych klientów i wypuściła kolejny teaser urządzenia. Na obrazku widzimy mikrofon, co może oznaczać nowe funkcje związane z odtwarzaniem i nagrywaniem audio związane z ulepszonym przetwornikiem.
 
Przypomnę, że LG V20 będzie prawdopodobnie posiadał 5,7-calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, procesor Snapdragon 820, 4 GB, podwójny aparat 21 MPx z tyłu oraz 8MPx z przodu. Póki co nie wiadomo, czy telefon będzie posiadał wyjmowalną dolną część, jak w przypadku LG G5. Flagowiec pojawi się na rynku z Androidem 7.0 na pokładzie.
 
źródło: androidheadlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.