[Film] Nokia (Microsoft) Lumia 525 z Androidem Marshmallow? To możliwe

Newsy

nokia microsoft lumia 525 android windows phone mobile

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Mobilne wydanie Windows umiera. Widać to po statystykach jak i samym rozwoju systemu. Microsoft najprawdopodobniej już od kilku lat przerzuca się na usprawnianie innych platform, a swoją traktuje z pewnym dystansem. W takim razie, co mogą zrobić użytkownicy smartfonów z Windowsem?

 

Okazuje się, że nadchodzą odpowiednie modyfikacje pozwalające uruchomić Androida zamiast mobilnych „Okienek”. Oczywiście to nie pierwsza tego typu próba, gdyż wiele modeli z Windows Phone 7 mogło uruchomić Robocika, aczkolwiek temat przez długi czas nie był rozwijany. Jednak teraz powraca i oto Lumia 525 sygnowana logiem Nokii pojawiła się na YouTubie z Androidem na pokładzie:

 

 

Autor zapewnia, że jeśli wszystko pójdzie po jego myśli to w przyszłym tygodniu przedstawi metodę na zmianę systemu. Jeśli tym razem temat nie ucichnie to kto wie? Być może właśnie taki los czeka smartfony z Windows Phone. Na koniec ciekawostka – pamiętajmy, że mobilne „Okienka” są lepiej zoptymalizowane niż Android toteż jakie wyniki notuje Lumia 525 ze zmienionym systemem? Oto test w AnTuTu:

 

 

Wynik niecałych 15-tysięcy punktów być może nie jest obiecujący, ale pamiętajmy, że sam smartfon też nie pochodzi z najwyższej półki. Dodajmy do tego fakt, że to dopiero początek tego typu modyfikacji, ale mimo wszystko warto obserwować rozwój wydarzeń.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x