ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Vernee nie chce byś kupował kota w worku – Apollo Lite rozebrany do najmniejszej części

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
vernee apollo lite

O Vernee pisałem już kilkakrotnie. Powinniście zatem kojarzyć, że to młody, kolejny już chiński producent, który swoim stosunkiem do jakości chce podbić rynek. Ostatnio przetestowany model Thor wywarł na mnie dość pozytywne wrażenie, następny w kolejce jest Apollo Lite. Zdaje się on oferować więcej niż tyle na ile został wyceniony. Na ten wniosek przyjdzie jednak czas. Teraz pora zobaczyć za co płacimy.

Na YouTube pojawił się filmik ukazujący demontaż Vernee Apollo Lite. Zauważyłem w komentarzach, że zastanawialście się, co tak naprawdę kryje się pod tą metalową obudową. Myślę, że to wideo jest wystarczającą odpowiedzią na Wasze zainteresowanie. Osoby siedzące w temacie elektroniki z pewnością ucieszą się mogąc zobaczyć każdy, nawet najmniejszy element, z którego składa się smartfon.

[youtube]https://youtu.be/oo7rmsx9rd4[/youtube]

Vernee Apollo Lite oferuje 5,5-calowy ekran FHD, 4 GB RAM, Helio X20, aparaty 16/5 megapikseli oraz Androida 6.0 Marshmallow. Przedsprzedaż niestety się skończyła, teraz można nabyć smartfon w cenie 230 dolarów.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy