Producenci! Uczcie się od Huaweia, który ma ogromne plany, co do aktualizacji Honora 8

1 minuta czytania
Komentarze
huawei honor 8 oficjalnie grafika cena specyfikacja 2

Aktualizacje w przypadku smartfonów są bardzo ważne. Łatają wszelkie luki w zabezpieczeniach, naprawiają irytujące błędy, a dodatkowo wprowadzają nowe funkcje, które są wyznacznikiem tego typu urządzeń. Jednak wielu z Was cieszy się jak raz dostanie nowe wydanie systemu. W takim razie, co powiecie na propozycję Huawei?

Na Google+ pojawił się interesujący wpis, w którym oficjalnie zostaliśmy poinformowani, że Honor 8 będzie pierwszym smartfonem, który dostąpi zaszczytu ponad 2-letniego wsparcia producenta. O samym telefonie szerzej pisałem stosunkowo niedawno, gdyż jest to całkiem ciekawa propozycja dla wielu konsumentów. Jednak do rzeczy. Flagowe modele zazwyczaj otrzymują dwie, duże aktualizacje i to wszystko. Później, ewentualnie, będą pojawiać się paczki zabezpieczeń. W takim razie poznajcie propozycję przeznaczoną dla użytkowników Honora 8. Przez pierwszy rok pojawią się przynajmniej 4 aktualizacje, które nie tylko będą naprawiać błędy, ale dodatkowo pojawią się nowe funkcje. Przez kolejne dwanaście miesięcy również takie nowości będą udostępniane, ale nieco rzadziej. Po dwóch latach od premiery rynkowej Huawei wciąż będzie aktualizować możliwie najszybciej Honora 8 w celu zapewnienia możliwie największego bezpieczeństwa.

Brzmi interesująco? Oczywiście. Przede wszystkim dlatego, że żaden producent (nie licząc Google) nigdy nie określa swojego harmonogramu aktualizacji i nie zdradza żadnych szczegółów (nie licząc HTC). Jednak poczekajmy na pierwszą, obiecywaną nowość dla Honora 8, aby upewnić się czy faktycznie warto wierzyć słowom Chińczyków.

Motyw