lenovo moto z series smartphone

 

Minęło już nieco więcej niż dwa miesiące odkąd Lenovo pokazało smartfony Moto Z oraz Moto Z Force. Nadal nie poznaliśmy oficjalnie trzeciego członka rodziny – Moto Z Play. Urządzenie pojawiało się już wielokrotnie w przeciekach. W przeciwieństwie do zaprezentowanych już wcześniej telefonów nadchodząca pozycja będzie raczej z dosyć niskiej półki.

 

Właśnie pojawiły się nowe zdjęcia przedstawiające tego smartfona. Już wcześniej mieliśmy okazje zobaczyć, jak prezentuje się on w czarnej wersji kolorystycznej, natomiast teraz możemy podziwiać (chociaż w tym przypadku to chyba nie jest właściwe słowo) ten sam model w białym kolorze. W mojej opinii mamy do czynienia z urządzeniem dosyć brzydkim, ale to tylko moje zdanie. Podobały mi się smartfony z serii Moto X, a teraz jak dla mnie firma poszła w złą stronę, jeśli chodzi o design.

 

 

Tył urządzenia ma być wykonany ze szkła, a nie jak w przypadku starszych braci tego smartfona z metalu. Ekran będzie miał wielkość 5,5 cala oraz rozdzielczość Full HD (1080p). Wewnątrz spotkamy procesor Qualcomm Snapdragon 625, 3 GB RAM-u, 64 GB pamięci na pliki oraz baterię 3510 mAh. Na zewnątrz widoczne będą aparaty: 16 MPx z tyłu oraz 5 MPx z przodu. Po wyjęciu z pudełka telefon będzie pracował pod kontrolą Androida 6.0.1 Marshmallow. Będzie on także obsługiwał Moto Mods.

 

Premiery tego smartfona spodziewamy się podczas IFA 2016. Lenovo nadal nie podało żadnej daty prezentacji urządzenia. Cóż, pozostaje nam oczekiwanie na znak ze strony Lenovo. Ale czy naprawdę jest na co czekać?

 

źródło: Imgur

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl