n

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że najnowsza wersja Androida pojawi się pod koniec sierpnia. Teraz możemy niemalże z pewnością stwierdzić, kiedy dokładnie to nastąpi. Wszystko dzięki uprzejmości jednego z kanadyjskich operatorów komórkowych. Jeśli informacje te okażą się prawdziwe, datę premiery Nougata możemy odliczać za pomocą jednej dłoni.

 

TELUS, kanadyjski gigant telekomunikacyjny właśnie zdradził wielką datę dla wszystkich androidowych geeków. Ze screena przedstawiającego daty aktualizacji poszczególnych smartfonów możemy się dowiedzieć, że użytkownicy Huawei Nexus 6P oraz LG Nexus 5X już 22 sierpnia dostaną powiadomienie o dostępności nowej wersji. Wiarygodność tej informacji nie wynosi jednak 100%, gdyż zawsze istnieje „błąd w druku” i operator może szybko nanieść poprawki na swoją listę.

 

Telus-Software-Update-Schedule-Android-7.0-Nougat-update

 

Mimo wszystko data ta pasowałaby do informacji podanych przez Evana Blassa. Według niego Android 7.0 Nougat ma trafić na rynek pod koniec tego miesiąca i pominąć Nexusa 5, który update’u nie dostanie. Poniedziałek tuż za rogiem i jeśli plotki te nie okażą się niewypałem, niektórych czeka całkiem udany dzień.

 

źródło: Android Central

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.