Nowe zdjęcie nadchodzącego Nexusa – czemu jest taki gruby? Odpowiedź jest prostsza niż mogłoby się wydawać

Newsy

nexus 5p

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Niedługo historia kołem się zatoczy i firma, która rozpoczęła serię Nexus modelem One znowu przedstawi smartfona (a nawet dwa), który został zaprojektowany razem z Google. Mowa oczywiście o HTC, które nie znajduje się w ciekawej sytuacji finansowej i nawet dobrze przyjęty model 10 nie pomógł.

 

Jednak nie zaglądajmy na razie na konta bankowe Tajwańczyków i przyjrzyjmy się nadchodzącemu Nexusowi. Kilka zdjęć i grafik mogliście już ujrzeć na naszym portalu, a dzisiaj dołącza kolejne, które zostało uchwycone „przypadkiem”, ale doskonale pokazuje, że smartfon nie będzie miał tylko grubych ramek, a cały będzie duży.

 

 

Jednak jeden z Internautów pokazał w doskonały sposób skąd to wynika. Tym samym, nie przedłużając bardziej, zobaczcie sami skąd taka budowa nadchodzącego Nexusa:

 

nexus htc marlin sailfish 10 design

 

Wszystko wskazuje na to, że HTC zaoszczędziło i wzięło na warsztat gotowy już projekt swojego zeszłorocznego, udanego modelu w postaci One A9, a następnie narzuciło wymagania Google i oto on, smartfon Sailfish/Marlin. Czy powinniśmy czuć się zaskoczeni? Oczywiście, że nie, gdyż to typowa zagrywka w serii Nexus, aczkolwiek można czuć pewien niedosyt patrząc na niewykorzystaną przestrzeń i swego rodzaju pójście po linii najmniejszego linii oporu.

 

Mimo wszystko jeszcze nie wiemy kiedy dokładnie poznamy nowe urządzenia z serii Nexus. Niektóre źródła podają, że może nastąpić to już jutro – nie spodziewajmy się po Google wielkich zapowiedzi, a właśnie niespodzianki.

 

 

źródło: G+, Twitter

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x