Wybuchający telefon od Xiaomi w Polsce – pozytywne zakończenie

Eliasz Szykowny Newsy 2016-08-16

xiaomi miui android 12762

 

Jakiś czas temu pisaliśmy o pewnym użytkowniku portalu Wykop.pl, którego smartfon uległ eksplozji w jego własnym łóżku. Sytuacja ta mogła skończyć się tragicznie, jednak szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Ucierpiała jedynie pościel i mebel tego człowieka. Po dwóch tygodniach od zdarzenia w internecie pojawił się nowy wpis tej samej osoby. Mężczyzna opisuje, jak cała sprawa się skończyła oraz chwali firmę Xiaomi za bardzo dobre podejście do zaistniałego problemu.

 

 

„Udało mi się skontaktować bezpośrednio z ludźmi z Xiaomi, którzy pokazali znakomite podejście do sprawy. Bardzo poważnie potraktowali temat! Mi4c został odesłany do fabryki w Singapuru, a ja dostałem nowy telefon wraz z kamerką i kijkiem. Telefon będzie poddany ekspertyzie a wyniki mają mi zostać przekazane.”

 

Internauta ocenia postawę Xiaomi bardzo pozytywnie, natomiast negatywnie opiniuje stosunek sklepu internetowego, w którym nabył produkt. Zapowiada również, że nie zamierza już korzystać z „tego typu” zakupów. Gwoli przypomnienia, telefon został zakupiony na AliExpress.com u pewnego „sprawdzonego” sprzedawcy. Ogólnie jednak mężczyzna podsumowuje całą sprawę w pozytywny sposób oraz, koniec końców, dziękuje chińskiej firmę za profesjonalne podejście do nieprzyjemnego zdarzenia.

 

Według mnie najbardziej pozytywne jest w tym wszystkim to, że użytkownik nie ucierpiał przez eksplozję. Miał wielkie szczęście i miejmy nadzieję, że takie samo szczęście będą miały inne osoby, których smartfony takiej czy innej firmy kiedykolwiek ulegną jakiemuś wybuchowi.

 

źródło: Wykop.pl


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x