Note 7

Pod względem sprzedaży Samsungi Galaxy S7 i S7 Edge zmiotły konkurencję. Są to najlepsze flagowce w historii firmy. Być może do ich rekordów dołączy kolejne urządzenie, które cieszy się dużym zainteresowaniem – Samsung Galaxy Note7. Przedsprzedaż tego phabletu ruszyła jakiś czas temu w USA. Dzisiaj jednak klienci z całej Europy, w tym także z Polski, mogą zamówić telefon w przedsprzedaży. Co za tym idzie, ujawniona została polska cena smartfonu.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

Samsung Galaxy Note7 na tę chwilę dostępny jest w sieci x-kom za „jedyne” 3999 zł. Tanio nie jest… Przyznam, że naiwnie liczyłem że cena modeli S7 i S7 Edge zostanie obniżona o 200-300 zł, tak aby Note7 na start był wart 3599 zł. Niestety bardzo się przeliczyłem w tej kwestii. Światełkiem w tunelu tak wygórowanej kwoty jest fakt, że do smartfona dostaniemy gratis prawdopodobnie Google VR w najnowszej wersji. Na ten moment nie wiadomo czy tak jak w przypadku klientów ze Stanów Zjednoczonych, Samsung będzie dodawał do wyboru kartę microSD 256 GB lub Gear Fit 2. Czekamy na oficjalne stanowisko polskiego oddziału w tej sprawie. Wysyłka telefonu rozpocznie się 30 sierpnia.

 

Na koniec przypomnę, że w Galaxy Note7 znajdziemy 5,7-calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, procesor Exynos 8890, 4 GB RAM, aparaty: 12 MPx z tyłu oraz 5 MPx z przodu, baterię o pojemności 3500 mAh, skaner linii papilarnych, skaner tęczówki oka, certyfikat IP68, USB-C.

 

AKTUALIZACJA:

 

Na stronie sklepu Samsunga czarną wersję Note’a7 można kupić w przedsprzedaży za 3799 zł, a więc nieco taniej niż chociażby we wspomnianym x-komie.

 

AKTUALIZACJA2:

 

Ceny w sklepach również zostały zmienione na 3799 zł.

 

źródło: własne, samsung, x-kom, sklepsamsung

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.