Huawei

 
Trzeba przyznać, że jesień na rynku smartfonów zapowiada się emocjonująco. We wrześniu na rynek europejski wejdzie Samsung Galaxy Note 7, a na targach w Berlinie poznamy flagowce kilku firm. Z pewnością można oczekiwać telefonów od Sony, LG czy Huawei. Ta ostatnia firma wypuściła w tym roku modele P9 i P9 Lite, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Teraz przyszedł czas na następcę zeszłorocznego Mate 8.
 
Według ostatnich przecieków, Huawei Mate 9 ma posiadać 5,9-calowy ekran o rozdzielczości 1080 x 1920, procesor Kirin 960, 4 lub 6 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, aparat 16 MPx z tyłu oraz 8 MPx z przodu. Ponadto możemy się spodziewać głośników stereo, USB-C oraz czytnika linii papilarnych.
 
Ponadto, dziś do Internetu wyciekło zdjęcie, na którym rzekomo widać jak będzie wyglądał wspomniany phablet. Design bardzo przypomina urządzenie od Huawei.
 
Huawei Mate 9
 
Warto przypomnieć, że Huawei organizuje konferencję 1 września w Berlinie, na której być może zobaczymy wspomniane urządzenie. Ciekawe jaką cenę zaproponuje firma za Mate’a 9. Może ona okazać się wysoka, wnioskując po tym, ile trzeba było zapłacić za Huawei P9 Plus na start.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.