xiaomi-ferrari-2

Xiaomi wydało już wiele typów urządzeń. Są to smartfony, opaski na rękę, słuchawki, głośniki Bluetooth, powerbanki… Ostatnio znalazłem nawet plecak. Jest to zatem cała gama produktów, głównie elektronicznych, które wspólnie budują potęgę i wizerunek marki. Już jutro producent zaprezentuje kolejne urządzenie. Z przeznaczeniem dla łazienek!

 

Wszelkie znaki na Weibo i ziemi wskazują, że 16 sierpnia tj. jutro Xiaomi zaprezentuje… pralkę. Gwoli ścisłości będzie to mini-pralka. Na razie nie wiadomo, jak to urządzenie będzie wyglądać. Wiadomości pojawiły się również w aplikacji Mi Smart Home, dzięki której możemy sterować sprzętem domowym. Osobiście jestem ciekaw, jak producent zaprojektował pralkę. Interesujące są jej wymiary, gdyż „mini” sugeruje miejsce wyłącznie na skarpetki.

 

 

Pralka prawdopodobnie zostanie wyprodukowana przez MINJ, firmę znaną i specjalizującą się w tworzeniu tego typu urządzeń. Integracja z Mi Smart Home z pewnością będzie tutaj dopracowana. Jeszcze trochę a budowa inteligentnego domu będzie składała się wyłącznie z pobrania aplikacji i kupna sprzętu z logo „Mi”. Praktyczne rozwiązanie.

 

źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.