htc-one-m101

 

Według przecieków, we wrześniu bieżącego roku HTC ma zaprezentować 2 nowe smartfony, które będą rozszerzeniem serii HTC 10. Tajwańczycy mają nam zaproponować telefony o nazwach HTC Desire 10 Pro oraz HTC Desire 10 Lifestyle. Ich premiera ma się odbyć podczas wydarzenia o nazwie IFA 2016.

 

O Lifestyle pisaliśmy więcej już wcześniej. Znany jest wygląd tego urządzenia oraz prawdopodobna specyfikacja. Wszystkiego dowiedzieliśmy się jak zwykle dzięki twitterowiczowi o nicku @evleaks. Oczywiście mamy do czynienia z telefonem raczej z dosyć niskiej półki. Flagowce od Tajwańczyków nie mają dopisku Desire.

 

Natomiast jeśli chodzi o nadchodzącego HTC Desire 10 Pro znamy już wygląd urządzenia, który pokazał nam wiadomy bywalec Twittera. Smartfon będzie dostępny w co najmniej dwóch kolorach czarnym i białym. Niestety nie poznaliśmy jeszcze specyfikacji, w której powinny zawierać się, co dosyć oczywiste, wszystkie funkcje z Lifestyle, ale jeszcze nieco lepsze. Pojawi się również skaner odcisków palców. Ale i tak nawet wersja Pro to nadal seria Desire, czyli jednak bardziej budżetowe urządzenia.

 

 

Mimo wszystko będą to na pewno ciekawe pozycje na rynku smartfonów. Niezbyt wymagający fani HTC będą na pewno zadowoleni. Ponadto, według mnie urządzenia te wyglądają o niebo lepiej niż flagowy HTC 10. Zgodzicie się z moją opinią?

 

źródło: Twitter/evleaks

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl