htc lifestyle

HTC to jeden z najwaleczniejszych producentów na rynku. Smartfony się nie sprzedają, wyniki finansowe są niezadowalające, ale do sklepów napływają wciąż nowe urządzenia. Już w przyszłym miesiącu na półkach powinniśmy zobaczyć modele Desire 10 Pro oraz Desire 10 Lifestyle. Chcecie je poznać bliżej? Myślę, że im szybciej to zrobicie, tym lepiej.

 

O smartfonach wiemy oczywiście, dzięki jednemu z najpopularniejszych leaksterów – Evanowi Blassowi. Urządzenia te pojawią się pod koniec września i będą stanowić uzupełnienie rodziny HTC 10. Choć jak na razie wygląda to na biedne uzupełnienie. Niestety nie znamy wielu informacji dotyczących modelu Desiro 10 Pro, wersja Lifestyle jednak nie ma przed nami wiele do ukrycia.

 

To właśnie ją prawdopodobnie możecie ujrzeć na tytułowej grafice, a tym samym mieć już jakieś wstępne wyobrażenie o wyglądzie. Przyjrzyjmy się teraz środkowi urządzenia, gdyż ten jest dość zaskakujący. HTC Desire 10 Lifestyle posiadać będzie 5,5-calowy ekran, ale o rozdzielczości 720p. Aparat główny cechuje się 13-megapikselową matrycą, selfie kamerka zaś 5-megapikselową. Pojawią się dwie wersje do wyboru: 2/16 GB or 3/32 GB. Dokładne dane na temat procesora są nieznane – będzie to jednak czterordzeniowy Qualcomm.

 

Desire 10 Lifestyle wyposażony został w system BoomSound Hi-Fi, 24-bitowe audio oraz sprzedawany będzie w komplecie z wysokiej jakości słuchawkami. Smartfon pracuje pod kontolą Androida 6.0 Marshmallow z nakładką HTC Sense.

 

Tylko wciąż nurtuje mnie kwestia ekranu. W 2016 roku w 5,5-calowym wyświetlaczu umieszczać HD? HTC, why?

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.