Nadchodzą dwa modele HTC Desire 10, znamy szczegóły dotyczące Lifestyle

Newsy

htc lifestyle

HTC to jeden z najwaleczniejszych producentów na rynku. Smartfony się nie sprzedają, wyniki finansowe są niezadowalające, ale do sklepów napływają wciąż nowe urządzenia. Już w przyszłym miesiącu na półkach powinniśmy zobaczyć modele Desire 10 Pro oraz Desire 10 Lifestyle. Chcecie je poznać bliżej? Myślę, że im szybciej to zrobicie, tym lepiej.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

O smartfonach wiemy oczywiście, dzięki jednemu z najpopularniejszych leaksterów – Evanowi Blassowi. Urządzenia te pojawią się pod koniec września i będą stanowić uzupełnienie rodziny HTC 10. Choć jak na razie wygląda to na biedne uzupełnienie. Niestety nie znamy wielu informacji dotyczących modelu Desiro 10 Pro, wersja Lifestyle jednak nie ma przed nami wiele do ukrycia.

 

To właśnie ją prawdopodobnie możecie ujrzeć na tytułowej grafice, a tym samym mieć już jakieś wstępne wyobrażenie o wyglądzie. Przyjrzyjmy się teraz środkowi urządzenia, gdyż ten jest dość zaskakujący. HTC Desire 10 Lifestyle posiadać będzie 5,5-calowy ekran, ale o rozdzielczości 720p. Aparat główny cechuje się 13-megapikselową matrycą, selfie kamerka zaś 5-megapikselową. Pojawią się dwie wersje do wyboru: 2/16 GB or 3/32 GB. Dokładne dane na temat procesora są nieznane – będzie to jednak czterordzeniowy Qualcomm.

 

Desire 10 Lifestyle wyposażony został w system BoomSound Hi-Fi, 24-bitowe audio oraz sprzedawany będzie w komplecie z wysokiej jakości słuchawkami. Smartfon pracuje pod kontolą Androida 6.0 Marshmallow z nakładką HTC Sense.

 

Tylko wciąż nurtuje mnie kwestia ekranu. W 2016 roku w 5,5-calowym wyświetlaczu umieszczać HD? HTC, why?

 

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x