Android-7-Galaxy-Note-7-Header-2

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Ci, którym zależy na terminowych i jak najszybszych aktualizacjach wybierają na sklepowych półkach raczej iPhone’y oraz Nexusy. Jeśli jednak nie przykładacie zbyt wielkiej wagi do wsparcia producenta, to będziecie zadowoleni z Samsungów, które są nastawione raczej na to, żeby wymieniać je rok w rok.

 

Samsung Galaxy Note7 jest jednym z najbardziej wyczekiwanych oraz najlepszych smartfonów w tym roku. Niestety na start urządzenie pracuje pod kontrolą Androida Marshmallow i nie zawiera Nougata po wyjęciu z pudełka. Ale na pewno koreańska firma nie będzie za bardzo przeciągała aktualizacji do najnowszego Androida w przypadku swojego nowiusieńkiego flagowca, prawda? Mimo wszystko jednak w przypadku Samsunga nigdy nie spodziewamy się zbyt szybkich aktualizacji oprogramowania. Sama firma zapowiada, że Android 7.0 Nougat powinien pojawić się w ciągu od 2 do 3 miesięcy począwszy od daty rynkowej premiery ostatniego flagowego smartfona. A starsze flagowce będą dosyć szybko uśmiercane, jeśli chodzi o aktualizacje do najnowszego dostępnego systemu. Jest się tutaj czym chwalić?

 

Mimo tego osoby, które kupią ten flagowy sprzęt na przykład u operatorów komórkowych (a takich w naszym kraju takich ludzi nie brakuje), nie mogą za bardzo liczyć na aktualizację w takim względnie krótkim czasie. W podanym przypadku oczekiwanie na update będzie jeszcze dłuższe. Ewentualnie można spróbować odbrandować” urządzenie, ale to wiąże się z pewnym ryzykiem, zwłaszcza dla niedoświadczonych użytkowników. Można niechcący stracić gwarancję.

 

źródło: The Korea Times

Eliasz Szykowny

👾 W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. 📝 Mój blog: https://eliasztech.pl