spotify-gaming-playlists-1-796x448

 

Wśród użytkowników urządzeń mobilnych bardzo popularne są aplikacje do streamingu muzyki. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych z nich na całym świecie jest apka o nazwie Spotify. Twórcy usługi pieczołowicie dbają o to, aby utrzymać się na jak najlepszej pozycji na rynku, wprowadzając cały czas różne poprawki, ulepszenia, jak również wiele nowych rzeczy.

 

 

Najnowszą z nich jest nowa kategoria z muzyką dla fanów gier komputerowych. Zapaleni gracze znajdą tam ścieżki dźwiękowe z ulubionych produkcji, oficjalne albumy z gier wideo i tak dalej. Pojawią się również utwory stworzone przez fanów różnych kultowych pozycji. Obecnie znajdują się tam między innymi albumy popularnych tytułów takich jak: No Man’s Sky”, FIFA 16”, Battlefield”, Fallout”, Uncharted”, Grand Theft Auto” czy Assassin’s Creed”. W nowo dodanej kategorii znajdują się także dosyć nietypowe playlisty, takie jak na Hip Hop Gaming”.

 

Nowa funkcja jest już obecnie wprowadzana na wszystkie wspierane przez Spotify platformy włączając Android, iOS, PC oraz Playstation.

 

źródło: Spotify

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl