dc-Cover-5jgrls92f6nc4vsuv2v0k4h430-20160618155148.Medi

Wystarczy dodać „s” na końcu, by smartfon stał się szybszy. No może trzeba wykonać jeszcze dodatkowego upgrade’u, ale nazewnictwo zmienia się skromnie. Tak też postanowił zrobić kolejny producent z Chin. Ciągle tylko słyszymy o smartfonach z 8 GB RAM, pora więc takiego zobaczyć na zdjęciach. I poznać jego imię.

 

LeEco Le 2s, bo Le 2 niestety załapał się wyłącznie na 3 GB RAM. Nowsza odsłona ma jednak przynieść nam coś, czego do tej pory nie było. Wyposażony w Snapdragona 821 i aż 8 GB RAm smartfon to ciągła zagadka. Wszyscy słyszeli, nikt nie widział. Do Sieci wyciekły jednak zdjęcia, które przedstawiają Le 2s, a plotki (niestety tyle i aż tyle) sugerują powyższe parametry. Zapowiedź urządzenia ma nastąpić już na początku września. Być może LeEco celować będzie w konkurencję dla iPhone’a 7, który w podobnym czasie będzie mieć swoją prezentację.

 

 

Pozostała specyfikacja techniczna zakłada obecność 5,5-calowego ekranu QHD oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Cena? Nieznana. Na szczęście początek września coraz bliżej, a wraz z nim IFA i cało gros nowinek technologicznych.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.