[Pobierz] Game Launcher już dostępny dla starszych, flagowych modeli Samsunga

Aplikacje

samsung galaxy s7 s6 note 5 note7 edge game launcher do pobrania

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Razem z prezentacją tegorocznych, flagowych modeli Samsung przedstawił nowe narzędzia dla graczy. Wszystko zostało ubrane w jedną, prostą aplikację i jeszcze prostszą ikonę, która pojawia się podczas rozgrywki. Pozwala nam ona na chociażby blokadę klawiszy dotykowych, minimalizację aplikacji, wyciszenie, zrobienie zrzutu ekranu czy też nagranie go.

 

Ja podczas testów Samsunga Galaxy S7 upodobałem sobie szczególnie tę pierwszą możliwość. Dotychczas Game Launcher, bo tak nazywa się ten zestaw narzędzi, dostępny był tylko dla wspomnianego, flagowego modelu oraz jego odmiany z dopiskiem „Edge”. Oczywiście również niedawno zaprezentowany Galaxy Note 7 będzie korzystał z tego rozwiązania, ale dopiero teraz Koreańczycy postanowili udostępnić tę funkcjonalność dla starszych smartfonów. Szczęśliwi mogą być posiadacze poprzedniej generację flagowych modeli w postaci: Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+ oraz Note 5. W takim razie jak zdobyć ten dodatek? Nic prostszego, wystarczy zajrzeć na następującą stronę internetową: Klik! (najlepiej na smartfonie) Ewentualnie wejdźcie do sklepu Samsunga, który jest preinstalowany na wszystkich urządzeniach i pobierzcie „Game Launcher”.

 

Oczywiście jeśli Wasze urządzenie nie jest wspierane to pojawi się błąd lub odmowa dostępu. W samym markecie po prostu nie ujrzycie tej pozycji.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x