Meizu-smartwatch

 

Pod koniec zeszłego miesiąca do sieci wyciekło kilka zdjęć przedstawiających nadchodzącego smartwatcha od Meizu. Jedno z nich widzicie powyżej. Wygląda jednak na to, że tamte fotografie nie będą miały wiele wspólnego z rzeczywistością, ponieważ ujęcie, które dzisiaj zostało zamieszczone w internecie nieco odbiera wiarygodności poprzednim przeciekom.

 

Poniższe zdjęcie przedstawia tył urządzenia, które jak możecie się domyślić, ma zostać wykonane z metalu. Od razu zauważyć można, że kształt zegarka różni się od tego prezentowanego na ostatnich przeciekach. Brakuje też trzeciego przycisku funkcyjnego, który wyróżniał się poprzednim razem.

 

meizu smartwatch
Zegarek od Meizu ma zostać wyposażony w dwurdzeniowy procesor od Intela i to wszystko, co na ten moment wiemy na temat tego urządzenia. Niektóre źródła informowały, że smartwatch mógł być zaprezentowany już wczoraj podczas premiery smartfona Meizu M3E, ale niestety tak się nie stało. Chińczycy więc nadal nie potwierdzili, kiedy przedstawią światu swój inteligentny zegarek, ale coraz częstsze przecieki dają do myślenia.

 

Źródło: gsmarena
*na zdjęciu głównym smartwatch Meizu według poprzednich przecieków

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.