Samsung oficjalnie potwierdza przyszłe wprowadzenie ulepszonej wersji Galaxy Note7

Eliasz Szykowny Newsy 2016-08-11

samsung galaxy note7 note 7 jack apple iphone

Podczas przemowy w trakcie lokalnej premiery Note7 w Seulu, w Korei Południowej, Koh Dong-jin, szef Samsung Mobile potwierdził, że istnieją plany wydania nowej wersji najnowszego flagowca z serii Note. Niestety wygląda na to, że ten model będzie dostępny wyłącznie w Chinach, tak jak spekulowano wcześniej.

 

Według The Korea Herald, Koh Dong-jin powiedział, że niebawem zostaną wdrożone ulepszone Galaxy Note7 z 6 GB RAM-u oraz 128 GB pamięci na pliki na dalekim wschodzie, ponieważ lokalni producenci smartfonów podobno agresywnie prowadzą swoje działania marketingowe, chwaląc się dużą ilością pamięci RAM czy pamięci wewnętrznej. Globalna wersja najnowszego Notka” ma tylko 4 GB RAM-u i 64 GB rozszerzalnej pamięci na pliki, ale wszystkie inne aspekty będą identyczne w obu modelach. Dodatkowo szef Samsung Mobile mówił, że będą zwracać uwagę na różne opinie, z różnych regionów świata i zwrócą uwagę na to, czy użytkownicy globalnej wersji Note7 się nie zawiodą na działaniu urządzenia.

 

Jak wiadomo, w Chinach Samsung ma dosyć dużą konkurencję, jeśli chodzi o sprzedaż smartfonów. Dlatego firma stara się przyciągnąć użytkowników, którzy chcą, potrzebną im lub nie, najlepszą specyfikację. Jednak dla zaawansowanych i naprawdę wymagających użytkowników byłoby miło, gdyby również w innych krajach ukazała się „lepsza” wersja Note7, ale niestety nie ma na ten temat żadnych informacji. Ewentualnie na polskim rynku mogą pojawić się sprowadzane z Chin Samsungi. Ale czy naprawdę potrzebujemy aż tak dużej ilości pamięci RAM i jeszcze bardziej wyśrubowanej ceny?

 

źródło: The Korea Herald • river

  Pytanie kto poza deweloperami wykorzystuje takie topowe specyfikacje aby przechodzić z poprzedniego modelu. No może poza tymi co grają w gry.
  Samsung przez to że bie stworzył takiego ekosystemu jak Apple musi ścigać się z innymi producentami…
  A Apple tymczasem nie musi się napinać. Najlepiej postępują w segmencie komputerów. Stare specyfikacje za stałą cenę. Plus za to że są stabilne i w miarę bezpieczne. Mam Maca od dawna i nie wiem co to problem wirusów.

  • Nie chciałeś przypadkiem napisać „stare specyfikacje za WYSOKĄ cenę?” Mam windowsa od dawna i nie wiem co to problem wirusów.

   Skoro Apple nie musi się napinać, to czemu teraz zwiększa przekątne ekranu, pakuje coraz mocniejsze proce i więcej ramu? Bo fajnie się pochwalić cyferkami względem poprzednich modeli i konkurencji.

 • marcus1212

  Można by sprowadzić… tylko pieruńsko drogo wyjdzie. A w PL wszyscy i tak N7 będą brali na firmę, inaczej mało kto kupi… No może jakiś krezus.

 • DamGal

  Cyferki muszą się zgadzać. Zależy im na rynku chińskim, więc wrzucają specyfikację, którą w Europie ujrzymy przy okazji… Note 8. 😀 Hajs musi się zgadzać.

 • CezaR

  Widać jak traktują rynek EU i inne… od razu mogli dac takie parametry jak w Chinach i by było po problemie.. a tak czujemy sie gorsi…

  • GoracyMarian

   Ja nie czuję się gorszy xD Stać mnie ale i tak go nie kupię. Za duża utrata wartości. Wolę na weekend gdzieś polecieć;D

 • GoracyMarian

  Pytanie raczej jaka będzie cena. Gdy krzykną 3700 za wersję europejską 4gb to nowy Note może nie być takim sukcesem. Konkurencja tańsza i więcej cyferek. A cyferki najważniejsze;)