Samsung oficjalnie potwierdza przyszłe wprowadzenie ulepszonej wersji Galaxy Note7

Newsy

samsung galaxy note7 note 7 jack apple iphone

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Podczas przemowy w trakcie lokalnej premiery Note7 w Seulu, w Korei Południowej, Koh Dong-jin, szef Samsung Mobile potwierdził, że istnieją plany wydania nowej wersji najnowszego flagowca z serii Note. Niestety wygląda na to, że ten model będzie dostępny wyłącznie w Chinach, tak jak spekulowano wcześniej.

 

Według The Korea Herald, Koh Dong-jin powiedział, że niebawem zostaną wdrożone ulepszone Galaxy Note7 z 6 GB RAM-u oraz 128 GB pamięci na pliki na dalekim wschodzie, ponieważ lokalni producenci smartfonów podobno agresywnie prowadzą swoje działania marketingowe, chwaląc się dużą ilością pamięci RAM czy pamięci wewnętrznej. Globalna wersja najnowszego Notka” ma tylko 4 GB RAM-u i 64 GB rozszerzalnej pamięci na pliki, ale wszystkie inne aspekty będą identyczne w obu modelach. Dodatkowo szef Samsung Mobile mówił, że będą zwracać uwagę na różne opinie, z różnych regionów świata i zwrócą uwagę na to, czy użytkownicy globalnej wersji Note7 się nie zawiodą na działaniu urządzenia.

 

Jak wiadomo, w Chinach Samsung ma dosyć dużą konkurencję, jeśli chodzi o sprzedaż smartfonów. Dlatego firma stara się przyciągnąć użytkowników, którzy chcą, potrzebną im lub nie, najlepszą specyfikację. Jednak dla zaawansowanych i naprawdę wymagających użytkowników byłoby miło, gdyby również w innych krajach ukazała się „lepsza” wersja Note7, ale niestety nie ma na ten temat żadnych informacji. Ewentualnie na polskim rynku mogą pojawić się sprowadzane z Chin Samsungi. Ale czy naprawdę potrzebujemy aż tak dużej ilości pamięci RAM i jeszcze bardziej wyśrubowanej ceny?

 

źródło: The Korea Herald

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x