danny glover reklama galaxy s7 edge

 

Jakiś czas temu niemiecki oddział Samsunga opublikował na YouTube test baterii kliku najnowszych flagowców. Łatwo można się domyślić, który producent smartfonów wygrał wspomniane porównanie. Ostatnio pojawiła się także reklama Samsunga Galaxy Note7 z Christopherem Waltzem na amerykańskim kanale YouTube koreańskiej firmy mówiąca, że najnowszy Note jest stworzony dla osób pracujących.

 

Teraz pojawił się kolejny filmik promocyjny z rozpoznawalnym aktorem, tym razem promujący smartfony z serii S. Danny Glover, znany m.in. z serii filmów „Zabójcza broń”, który jest bohaterem wideo beztrosko przez prawie kwadrans korzysta z Samsunga Galaxy S7 edge, zanim dosłownie w ostatniej chwili rozbroi leżącą w przewodzie wentylacyjnym bombę.

 

Telefon aktora był wykorzystywany przez ponad 12 minut do zabawy grami, oglądania filmików itd. Autorzy reklamy mieli na myśli to, że w trakcie oczekiwania na autobus czy na przykład podczas chwili wytchnienia w trakcie pracy jako policjant rozbrajający bomby możemy korzystać z urządzenia bez obaw, że zmarnujemy energię baterii i potem nie będziemy mogli korzystać ze smartfona. Według filmiku, zawsze możemy korzystać z naszego telefonu, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Pamiętajmy jednak, że długość czasu, w którym nasz telefon będzie zdatny do pracy, zależy od wielu czynników. Niemniej jednak nawet według niezależnych testów najnowsze Samsungi z serii S pozwalają na w miarę długi czas pracy na baterii w różnych warunkach.

 

 

źródło: YouTube/Samsung Mobile USA

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl