Czy to właśnie specyfikacja Xiaomi Redmi 4?

Newsy

Xiaomi-Redmi-3-4-752x490

Smartfony ze średniej półki produkcji Xiaomi zyskują niezwykłą popularność. Ich sprzedaż sięga milionów, nic więc dziwnego, że producent lubi rozwijać ulubione serie użytkowników. Jedną z nich jest linia Redmi, która już niebawem doczeka się kolejnej odsłony. GeekBench ujawnia nam jego specyfikację oraz wyniki testów. Czy będzie wydajniej?

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Opierając się na danych znajdujących się w przecieku możemy oczekiwać, że następca Redmi 3 wyposażony będzie w… Snapdragona 625, co jest nieco odmienną wizją przedstawioną we wcześniejszych doniesieniach. GeekBench podaje również obecność 3 GB RAM i najnowszego Androida 6.0.1 Marshmallow. Testy wielu rdzeni pokazują, że jest lepiej niż w przypadku Redmi 3 Pro i Redmi 3. Co ciekawe, wielkiego skoku wydajności względem Redmi Note 3 nie zauważamy.

 

redmi 4 geekbench wr

 

 

Test jednego rdzenia plasuje Xiaomi Redmi 4 pomiędzy poprzednikiem a modelem Redmi Note 3.

redmi 4 geekbench jr

 

 

Na tym etapie nie należy traktować tych danych ze stuprocentową pewnością. Zawsze warto zachować lekki dystans i nie brać ich do serca. Xiaomi Redmi 4 pojawić się ma przed końcem bieżącego roku i kosztować około 150 dolarów.

 

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x