Xiaomi-Redmi-3-4-752x490

Smartfony ze średniej półki produkcji Xiaomi zyskują niezwykłą popularność. Ich sprzedaż sięga milionów, nic więc dziwnego, że producent lubi rozwijać ulubione serie użytkowników. Jedną z nich jest linia Redmi, która już niebawem doczeka się kolejnej odsłony. GeekBench ujawnia nam jego specyfikację oraz wyniki testów. Czy będzie wydajniej?

 

Opierając się na danych znajdujących się w przecieku możemy oczekiwać, że następca Redmi 3 wyposażony będzie w… Snapdragona 625, co jest nieco odmienną wizją przedstawioną we wcześniejszych doniesieniach. GeekBench podaje również obecność 3 GB RAM i najnowszego Androida 6.0.1 Marshmallow. Testy wielu rdzeni pokazują, że jest lepiej niż w przypadku Redmi 3 Pro i Redmi 3. Co ciekawe, wielkiego skoku wydajności względem Redmi Note 3 nie zauważamy.

 

redmi 4 geekbench wr

 

 

Test jednego rdzenia plasuje Xiaomi Redmi 4 pomiędzy poprzednikiem a modelem Redmi Note 3.

redmi 4 geekbench jr

 

 

Na tym etapie nie należy traktować tych danych ze stuprocentową pewnością. Zawsze warto zachować lekki dystans i nie brać ich do serca. Xiaomi Redmi 4 pojawić się ma przed końcem bieżącego roku i kosztować około 150 dolarów.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.