Pierwsze grafiki przedstawiające LG V20 – szykuje się kolejny kontrowersyjny model?

1 minuta czytania
Komentarze
lg v20 onleaks render grafika 1

LG w 2015 roku postanowiło zaprezentować dwa smartfony z najwyższej półki. Były to oczywiście G4 oraz V10. Oba zostały ciepło przyjęte – być może nie rewelacyjnie, ale zdecydowanie więcej było osób zadowolonych koreańskimi urządzeniami, aniżeli ich przeciwników. Ten rok dla LG rozpoczął się inaczej.

G5 jest co prawda innowacyjnym smartfonem, ale zarówno sprzedaż jak i przeróżne opinie pokazują, że LG poszło w złą stronę. W takim razie jak będzie z V20, którego poznamy w przyszłym miesiącu? Teoretycznie może być tylko lepiej, ale póki co poznaliśmy jedynie termin premiery oraz fakt, że będzie to jeden z pierwszych jak nie pierwszy smartfon z Nougatem na pokładzie (nie licząc Nexusów). Teraz OnLeaks postanowił przedstawić nam rendery ukazujące V20. Przyjrzyjmy się im.

lg v20 onleaks render grafika 6
lg v20 onleaks render grafika
lg v20 onleaks render grafika 2
lg v20 onleaks render grafika 3
lg v20 onleaks render grafika 4
lg v20 onleaks render grafika 5

Kolejne kontrowersje? Ponownie pojawiają się dwa wyświetlacze, a z G5 przeszczepiono dwa aparaty z tyłu oraz jeden z przodu, a także gniazdo USB-C. Mimo wszystko powyższe grafiki wskazują również, że LG postanowiło w V20 wprowadzić moduły – wskazuje na to przycisk do zwalniania dolnej części urządzenia, która wyraźnie się odznacza. Wymiary wskazują, że ten smartfon będzie posiadał wyświetlacz o przekątnej identycznej, co w przypadku poprzednika, a więc 5,7-cali. Jednak ze względu na pozbycie się stali chirurgicznej V20 stał się węższy.

Domniemana specyfikacja nie powinna nikogo zaskoczyć. Ten telefon zapewne większość podzespołów będzie dzielić z G5, czyli pojawi się Snapdragon 820, 4 GB RAM oraz wspomniane aparaty. W takim razie czym wyjątkowym będzie mógł popisać się ten smartfon? W tym momencie to jest największa zagadka.

źródło: Android Authority

Motyw