vernee mars tyt

Kolejny chiński producent, który nabiera rozpędu. Vernee w tym roku zaprezentuje nowy smartfon, który powinien zaskoczyć użytkowników. Jego nazwa nawiązuje do naszego sąsiada w układzie słonecznym, a zapowiadana specyfikacja techniczna sugeruje nadejście świeżości. Co takiego kryje w sobie Vernee Mars? Przyjrzyjmy się temu bliżej.

 

Smartfon ten być może będzie pierwszym urządzeniem na rynku wyposażonym w nową jednostkę od MediaTek, Helio P20. Jest to ośmiordzeniowy (Cortex A-53) układ z zegarem 2,3 GHz i GPU Mali-T880 MP2. Oprócz tego w telefonie znajdzie się 6 GB RAM, a to oznacza, że trafi na nieco wyższą półkę.

 

 

Nowe zdjęcia pokazują nam częściowy wygląd Vernee Mars. Możemy na nich zauważyć cienką ramkę biegnącą wokół ekranu oraz dość duży stosunek ekranu do frontowego panelu. Smartfon zamknięty zostanie w metalowej obudowy unibody, producentowi zależy na niewielkiej grubości. Warto dodać, że przy projektowaniu i produkcji urządzenia Vernee opiera się na NMT (Nano Molding Technology).

 

 

Premiera Vernee Mars według założeń odbędzie się jeszcze w tym roku, lecz jak na razie nie ujawniono daty premiery. Również cena i pozostałe parametry owiane są tajemnicą. Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat tego modelu. Zapowiada się obiecująco.

 

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.