Kolejne zmiany w polskich Mapach Google, nowy przewoźnik zintegrowany z aplikacją

Aplikacje

mytaxi_GoogleMaps

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Od jakiegoś czasu w Polsce mamy w Mapach Google możliwość wyznaczania tras z uwzględnieniem PKP, a od niedawna także Kolei Śląskich. Przy wyborze zakładki z taksówkami, jak do tej pory znajdowały się tu wyłącznie propozycje przejazdów Uberem. Teraz pojawiła się kolejna opcja.

 

Polska wersja aplikacji mytaxi, służącej do zamawiania taksówek również doczekała się integracji z aplikacją Map Google. Dzięki temu będzie można bezpośrednio z poziomu aplikacji zamówić taksówkę mytaxi. W Polsce mytaxi dostępne jest w Warszawie, Krakowie i Trójmieście. Tą nową opcją będą mogli cieszyć się również użytkownicy mytaxi we Włoszech i w Austrii.

 

mytaxi_Warszawa_GoogleMaps

 
Integracja aplikacji Map Google z mytaxi, to kolejny etap partnerstwa mytaxi i Google Maps w Europie – od marca 2016 roku integracja mytaxi z Google Maps była dostępna tylko w niemieckich i hiszpańskich miastach, w których operuje mytaxi.

 

Źródło: inf. prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x