Nexusy u operatorów? Jednak nie w takiej formie jak na wolnym rynku

Newsy

Nexus-2016-Photoshop-Fun-1-980x791

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Coraz mniej czasu dzieli nas od premiery nowych urządzeń z serii Nexus, w tym dwóch smartfonów stworzonych przez HTC. Tradycyjnie jak co roku, tak i teraz pojawia się wiele wątpliwości czy Google wie co robi zlecając dane projekty, ale zostawmy to z boku ponieważ na świat wychodzą inne informacje.

 

Źródłem tych wiadomości jest nie kto inny jak Evan Blass, którego na Twitterze znajdziecie pod pseudonimem Evleaks i z pewnością nie muszę Wam tej postaci przedstawiać. W takim razie o co chodzi? Przeczytajcie sami:

 


 
Ok, Nexusy pojawią się w Verizonie, ale o co chodzi z cudzysłowem? Otóż okazuje się, że operator faktycznie będzie oferował smartfony stworzone przez Google i HTC, ale nie ujrzymy marki Nexus. Tym samym możemy spodziewać się podobnego rozwiązania, co w przypadku modeli od Motoroli, obecnie Lenovo, czyli stworzenia osobnej serii Droid. To może oznaczać tyle, że jedna z najważniejszych zalet Nexusów może zniknąć. Chodzi oczywiście o szybkie, niemalże natychmiastowe aktualizacje.

 

Póki co nie znamy żadnych informacji na temat czy inni operatorzy również pokuszą się o podobne rozwiązanie, ale czy wyobrażacie sobie, żeby taki Play, T-Mobile lub Orange u nas w Polsce oferowało Nexusy pod swoją marką? Aż przypominają się czasy MDA, SPV i tym podobne…

 

 

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x