facebook gif snapchat filtry

 

Snapchat pojawił się znikąd i od razu zdobył ogromną popularność. Jednak użytkownikom coraz mniej podobają się zmiany, które autorzy wprowadzają do swojego programu. Facebook niejako to wyczuł i nie zamierza marnować tej okazji. Widać to po samym Instagramie, który zaczyna się rozrastać.

 

Zacznijmy właśnie od platformy do udostępniania zdjęć. Ciekawe porównanie stworzył portal The Verge i już on pokazuje jak wyglądają nowości Instagrama na tle Snapchata:

 

 

Jednak teraz Facebook chce wprowadzić nową funkcję, która obecnie jest w fazie testów. Co jest równie ważne na Snapchatcie, co i na Instagramie? Oczywiście filtry. Te mają się pojawić z racji rozpoczynających się właśnie Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Mimo wszystko nikt nie wyklucza, że za niecałe trzy tygodnie filtry znikną bezpowrotnie.

 

facebook snapchat filtry rio de janeiro letnie igrzyska olimpijskie

 

Tym samym, jeśli wszystko pójdzie po myśli ekipy Zuckerberga to już niedługo w prosty sposób będziemy mogli nakładać na udostępniane zdjęcia filtry w stylu Snapchata.

 

Tylko czy Facebookowi uda się w ten sposób ugryźć kolejny fragment tego rynku? W końcu Amerykanie kiedyś bojąc się o popularność Messengera kupili komunikator WhatsApp. O sprzedaży Snapchata na razie nie ma co myśleć, a więc trzeba kopiować.

 

 

źródło: The Verge, Phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.