ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Pobierz] Artisto, czyli taka Prisma, ale do filmów – kolejny hit?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Aplikacje
artisto prisma filmy wideo 4

Obok Pokemon GO to właśnie tytułowa Prisma jest jedną z najchętniej pobieranych aplikacji ze sklepu Play. Wszystko oczywiście za sprawą popularności Instagrama, którego użytkownicy chcą coraz to nowych filtrów, a rosyjska aplikacja ewidentnie przedstawiła coś nowego. Mimo wszystko Prisma pozwalała jedynie na edycję zdjęć.

Pozostawmy z boku temat o szpiegowaniu nas przez KGB – tzn. FSB – i inne, rosyjskie jednostki. To po prostu jest już nudne, a skupmy się na samej idei Prismy, którą zapewne doskonale znacie. Jednak aplikacja edytuje jedynie zdjęcia i chcąc dodać taki filtr do filmu to należałoby… sporo się namęczyć. Jedna osoba nawet podjęła się takiego zadania:


 

Tak, powyższy film został pocięty na poszczególne klatki, które zostały edytowane w Prismie i następnie znowu złożone w ruchomy obraz. Męczące, prawda? W takim razie poznajcie Artisto, które zrobi to za Was. Utworzone nagrania nie musicie od razu prezentować na Instagramie, ale oczywiście możecie.

Program ten oczywiście jest dostępny zarówno na iOS jak i na Androidzie. Nie musicie nic za niego płacić, gdyż jest darmowy, a pobrać go możecie ze sklepu Play: Klik! Tylko czy jeszcze tego typu filtry są w jakikolwiek sposób oryginalne?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy