Nowa reklamówka mówi, że Galaxy Note 7 został stworzony dla pracusiów

Newsy

Samsung-Galaxy-Note-7

Samsung wypuścił właśnie nową reklamę wideo, która ma nas zachęcić do kupna ich najnowszego smartfonu, Galaxy Note 7. Zatrudniła do niej nawet popularnego aktora austriackiego pochodzenia. Czy jest ona udana? To wszystko zależy od strony z jakiej na nią spojrzymy. Ja jestem na tak. Lubię ten humor, tę ironię i tę odskocznię od poprzednich spotów zachwalających flagowce.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

W najnowszym wideo promującym Samsunga Galaxy Note 7 wystąpił Christopher Waltz, aktor grający w takich filmach jak Bękarty wojny czy Django. Scenariusz filmu jest zabawny i opiera się na założeniu, że Amerykanie to najbardziej zajęty naród świata. Ciągle coś robią, nie potrafią leżeć i odpoczywać. Bezczynność traktują jako karę. Dlatego też Galaxy Note 7 pozwoli im pracować nawet na wakacjach. Pokazane są zalety S Pena, mowa jest o świetnym aparacie oraz zwrócono uwagę na odblokowywanie ekranu za pomocą skanera tęczówki oka.

 

 

Nagranie stworzono z humorem. Przedstawiono zalety urządzenia bez zbędnego chwalenia parametrów, które dla przeciętnego użytkownika niewiele znaczą. Aczkolwiek to nie wystarczy, by pobiec do sklepu i sięgnąć po najnowszy model. Wystarczy jednak na to, by o Samsungu Galaxy Note 7 zrobiło się jeszcze głośniej.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x