xiaomi vr play grafika oficjalnie przedsprzedaz

 

Już kiedyś wspominałem, że wirtualna rzeczywistość dzieli się na kilka kategorii. Odpowiednie okulary możemy złożyć za darmo lub wydać na nie kilka minimalnych, polskich pensji. Jednak do gry wkracza Xiaomi, a jak dobrze znacie tę chińską firmę to o drogich rzeczach nie mówimy.

 

Nie inaczej jest i tym razem. Poznajcie okulary VR Play, które już zostały przez wiele portali okrzyknięte następcą kartonowej propozycji od Google w postaci Cardboard. Czym się charakteryzuje propozycja od Xiaomi? Przede wszystkim wykonaniem, bowiem zostały one stworzone ze Spandexu czy też Lycry. Tak, to ten elastyczny materiał używany zazwyczaj do ciasnych ubrań. Wróćmy jednak do VR Play, które w specyficzny sposób pozwalają umieścić smartfona z wyświetlaczem o przekątnej od 4,7- do 5,7-cali. Nie znajdziemy tutaj regulacji odległości soczewek od ekranu. To my musimy odpowiednio ułożyć telefon pod osłoną odsuwaną… suwakiem. Niby oba rozwiązania niecodzienne, ale lepsze to niż nic. Xiaomi chce proponować swoje okulary w wielu „malowaniach”, co możecie ujrzeć na następującej grafice:

 

xiaomi vr play grafika oficjalnie przedsprzedaz 2

 

Póki co nie możemy kupić chińskich okularów. Można zapisać się do przedsprzedaży i uiścić opłatę w wysokości… 50 groszy (1 chiński yuan). Wtedy bierze się udział w losowaniu testerów.

 

 

źródło: GSMArena, MIUI

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.