Oneplus-3-7288

 

OnePlus 3 to jeden z najlepiej przyjętych smartfonów firmy. Jednak konsumenci również bardzo docenili model oznaczony jako „X” ze względu na jego mniejsze rozmiary. Niestety, Chińczycy oficjalnie ogłosili, że to urządzenie nie będzie miało swojego następcy, chociaż w Sieci pojawiły się plotki mówiące, że będzie inaczej.

 

W benchmarku Geekbench pojawił się tajemniczy smartfon ze specyfikacją OnePlus 3, ale z jedną, drobną zmianą. Chodzi oczywiście o wyświetlacz, który po przekątnej mierzył 4,6-cala zamiast 5,5-cala. Telefon idealny? Tak mogłoby się wydawać, ale czy Chińczycy oszukaliby swoich potencjalnych konsumentów i zdecydowali się wydać mniejszy model? Takie oszustwo można by w pewnym sensie przełknąć, ale prezes i współzałożyciel firmy w bardzo szybki sposób wyjaśnia wszelkie plotki na temat OnePlus 3 Mini:

 


Ujawniona w Geekbench specyfikacja z pewnością nie dotyczy żadnego smartfonu z logiem chińskiej firmy. Być może jest to urządzenie od innego producenta, gdyż razem z tymi danymi technicznymi nie pojawiła się nazwa.

 

Tym samym należy pamiętać, aby z lekkim dystansem podchodzić do różnych plotek. Jedną z najpewniejszych form potwierdzenia niezapowiedzianych jeszcze modeli są komisje wydające odpowiednie certyfikaty lub chociażby Evan Blass.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.